шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M561SL 96W]

Конфігурації і ціни 184Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M561SL 96W) за ціною від 216799 грн.
Відео 29Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max 42
Характеристики [MBP14M561SL 96W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Max
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  185000 грн.    до  275000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M561SB 96W
від 214 999 грн.
MBP14M551SL 96W
від 208 999 грн.
MBP14M551SB 96W
MBP14M570SB 96W
від 224 599 грн.
MBP14M554SB 96W
від 219 399 грн.
MBP14M553SL 96W
від 188 199 грн.
MBP14M570SL 96W
MBP14M573SB 96W
від 234 899 грн.
MBP14M564SB 96W
від 226 396 грн.
MBP14M559SL 96W
від 229 799 грн.
MBP14M559SB 96W
MBP14M564SL 96W
від 227 199 грн.
MBP14M554SL 96W
MBP14M573SL 96W
MGDU4
від 166 125 грн.
MBP14M553SB 96W
MGDQ4
від 170 555 грн.
MBP14M571SL 96W
від 255 699 грн.
MBP14M571SB 96W
MBP14M545SL 96W
від 211 599 грн.
MBP14M545SB 96W
MBP14M542SB 96W
від 201 199 грн.
MBP14M542SL 96W
MBP14M562SL 96W
від 247 899 грн.
MBP14M562SB 96W
MBP14M544SL 96W
від 180 399 грн.
MBP14M544SB 96W
MBP14M565SB 96W
від 258 299 грн.
MBP14M565SL 96W

від 216 799  до 237 673 грн.
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Max 18-Core CPU | 48Gb | 2 TB | 40-Core GPU | Silver (Z1MH0004J)
Buy.ua (Київ)
237 496 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 48GB RAM, Silver (2026) (Z1MH0004J) Z1MH0004J
Jabko.ua (Львів)
216 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Max/18CPU/40GPU/48GB/2TB Silver (Z1MH0004J)
Smartmag.biz.ua (Львів)
237 673 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M561SL 96W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M561SL 96W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M561SL 96W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія