шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 [MDVK4]

Конфігурації і ціни 482Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVK4) за ціною від 67949 грн.
Відео 43Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 15 2026 M5 48
Где купить? [MDVK4]
Характеристики [MDVK4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MBA15M403M
від 76 295 грн.
MBA15M403ST
від 77 834 грн.
MGPC4
від 79 599 грн.
MDVE4
від 70 499 грн.
MDVA4
від 70 836 грн.
MDVT4
від 70 469 грн.
MGPD4
від 65 195 грн.
MGPE4
від 79 696 грн.
MBA15M409M
від 77 999 грн.
MC6J4
MBA15M403SB
від 80 420 грн.
MC6K4
від 70 600 грн.
MBA15M407M
від 81 911 грн.
MBA15M407ST
MC7D4
від 68 229 грн.
MBA15M407SB
MC6L4
MBA15M407SL
MDVN4
від 82 799 грн.
MDVF4
від 83 538 грн.
MDVU4
від 83 317 грн.
MDVC4
від 84 569 грн.
MC7C4
від 58 875 грн.
MDV94
від 60 554 грн.
MDVD4
від 59 891 грн.
MDVQ4
від 59 669 грн.
MDVH4
від 58 299 грн.
MW1H3
від 56 969 грн.
MBA15M505SL

від 67 949  до 96 326 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M5 16/1TB 2026 (MDVK4UA/A) Midnight MDVK4UA/A
Moyo.ua (Київ)
88 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 Midnight MDVK4 (2026) [Midnight|M5 10CPU 10GPU|16GB|1TB]
Tehnokrat.ua (Київ)
73 628 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 1 TB | 10-Core GPU | Midnight (MDVK4)
Buy.ua (Київ)
69 507 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Midnight (MDVK4)
iTMag.ua (Київ)
87 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Midnight (MDVK4) MDVK4
GRO (Київ)
69 499 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 1TB Midnight (MDVK4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 15" 16GB/1TB Midnight (MDVK4)
Appcover.com.ua (Київ)
69 600 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15` M5 16/1TB Midnight 2026 (MDVK4)
Touch (Дніпро)
73 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 16GB 1TB Midnight (MDVK4)
Zhuk.ua (Київ)
74 419 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 1TB Midnight (MDVK4) MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 1TB Midni
Denika.ua (Харків)
74 579 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDVK4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVK4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVK4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія