шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 [MDVH4]

Конфігурації і ціни 464Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVH4) за ціною від 58299 грн.
Відео 43Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 15 2026 M5 48
Где купить? [MDVH4]
Характеристики [MDVH4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MDVQ4
від 58 875 грн.
MDVD4
MDV94
від 60 554 грн.
MW1H3
MC7C4
MW1K3
від 57 695 грн.
MW1M3
від 56 919 грн.
MBA15M402ST 70W
від 60 756 грн.
MW1G3
від 54 445 грн.
MC6L4
від 68 539 грн.
MW1L3
від 51 921 грн.
MW1J3
від 52 829 грн.
MC7A4
від 52 169 грн.
MC7D4
від 69 064 грн.
MC6K4
від 70 659 грн.

від 58 299  до 76 499 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M5 16/512GB 2026 (MDVH4UA/A) Midnight MDVH4UA/A
Moyo.ua (Київ)
76 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 Midnight MDVH4 (2026) [Midnight|M5 10CPU 10GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
62 576 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Midnight (MDVH4)
Buy.ua (Київ)
58 432 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
iTMag.ua (Київ)
75 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4) MDVH4
GRO (Київ)
59 319 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 15" 16GB/512GB Midnight (MDVH4)
Appcover.com.ua (Київ)
58 950 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15` M5 16/512GB Midnight 2026 (MDVH4)
Touch (Дніпро)
64 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air M5 Chip 15" 16/512GB Midnight (MDVH4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
Zhuk.ua (Київ)
62 843 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4) MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB M
Denika.ua (Харків)
64 183 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Midnight (MDVH4) 2026
Stls.store (Київ)
63 609 грн.
← купити
MacBook Air 15 Retina, Midnight, 512GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple M5 (2026) (MDVH4) MDVH4
Jabko.ua (Львів)
68 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 16GB/512GB Midnight (MDVH4)
Soho.com.ua (Київ)
62 799 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Midnight (MDVH4) 2026
Цифра (Київ)
62 263 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core Gpu 16GB 512GB Midnight (MDVH4) MDVH4
Openshop.ua (Київ)
62 595 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15 M5 A3448 Midnight (MDVH4) MDVH4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
60 985 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 16/512GB 2026 (MDVH4UA/A) Midnight MDVH4UA/A
Telemart.ua (Київ)
73 025 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15 / M5 / 16Gb / 512Gb / Midnight (2026) MDVH4
ispot.com.ua (Рівне)
69 699 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15.3" M5 16/512Gb Midnight 2026 (MDVH4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
61 548 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 2026 Midnight (MDVH4) MDVH4
Sota.store (Київ)
61 308 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 2026 16/512GB Midnight (MDVH4) MDVH4
ifrukt.com (Дніпро)
62 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air M5 16/512GB 2026 15.3" (MDVH4UA/A) Midnight MDVH4UA/A
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
61 375 грн.
← купити
MacBook Air M5 15" 10CPU/10GPU/16GB/512GB Midnight (MDVH4)
Toiler.com.ua (Київ)
59 340 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15' 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
TEHNOS.UA (Київ)
62 187 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15'' 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
Idrop.com.ua (Київ)
58 299 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 Chip 16/512GB 2026 Midnight (MDVH4) MDVH4
Skay.ua (Одеса)
61 134 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Midnight (MDVH4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
61 023 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Midnight (MDVH4) MDVH4
Dkt.ua (Київ)
71 633 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 16/512GB 2026 Midnight (MDVH4) Ноутбук MacBook Air 15\" M5 16/512GB 2026 Midnight (MDVH4)
Kvshop.com.ua (Київ)
64 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDVH4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVH4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVH4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія