шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 [MW1G3]

Конфігурації і ціни 364Відгуки  Обговорення  Корисне21Аксесуари10+
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MW1G3) за ціною від 54499 грн.
Відео 30Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2025 M4

Модифікації Apple MacBook Air 15 2025 M4 34
Где купить? [MW1G3]
Характеристики [MW1G3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  67500 грн.
Apple MacBook Air 15...
MW1J3
від 52 900 грн.
MBA15M402ST 70W
від 60 824 грн.
MW1L3
від 51 726 грн.
MC7A4
від 52 289 грн.
MW1M3
від 56 939 грн.
MW1K3
від 58 009 грн.
MW1H3
від 59 008 грн.
MDVH4
від 58 033 грн.
MDVQ4
від 58 476 грн.
MDV94
від 60 099 грн.
MDVD4
MC7C4

від 54 499  до 62 977 грн.
Apple Macbook Air 15" M4 10-Core CPU | 16Gb | 256GB | 10-Core GPU | Silver (MW1G3)
Buy.ua (Київ)
54 568 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (MW1G3)
iTMag.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 Silver (MW1G3) MW1G3
GRO (Київ)
56 259 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15` M4 16/256GB Silver 2025 (MW1G3)
Touch (Дніпро)
57 389 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (MW1G3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (MW1G3)
Zhuk.ua (Київ)
59 625 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M4 256GB Silver (MW1G3) 2025
Stls.store (Київ)
59 497 грн.
← купити
MacBook Air 15 Retina, Silver, 256GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple M4 (2025) (MW1G3) MW1G3
Jabko.ua (Львів)
54 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 16GB/256GB Silver (MW1G3)
Soho.com.ua (Київ)
58 799 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M4 256GB Silver (MW1G3) 2025
Цифра (Київ)
58 239 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 Silver (MW1G3) MW1G3
Openshop.ua (Київ)
60 236 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (MW1G3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
57 428 грн.
← купити
MacBook Air M4 15,3" 10CPU/8GPU/16GB/256GB Silver (MW1G3)
Toiler.com.ua (Київ)
56 540 грн.
← купити
MacBook Air 15 Retina, Silver, 256GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple M4 (MW1G3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
60 500 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M4 2025 Silver (MW1G3) MW1G3
Sota.store (Київ)
59 904 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (MW1G3) EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
57 798 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M4 16/256GB 2025 Silver (MW1G3) mw1g3
Kvshop.com.ua (Київ)
62 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MW1G3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MW1G3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MW1G3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія