шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA [P5405CSA-CH51162]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51162) за ціною від 67286 грн.
Відео 22Фото 75

Серия Asus ExpertBook P5 P5405CSA

Модифікації Asus ExpertBook P5 P5405CSA 10
Характеристики [P5405CSA-CH51162]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
312x223x16 мм
Вага
1.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  80000 грн.
Asus ExpertBook P5 P...
P5405CSA-NZ0 417W
від 68 100 грн.
P5405CSA-NZ0 416W
від 55 506 грн.
HP OmniBook 7 14-fs0...
14-fs0218nw
від 73 306 грн.
14-fs0003ua
від 72 206 грн.
P5405CSA-NZ0 171
від 68 706 грн.
P5405CSA-CH5 1161
від 61 332 грн.
P5405CSA-NZ0 407X
від 62 500 грн.
P5405CSA-NZ0 408X
від 74 300 грн.
P5405CSA-NZ0 236X
від 58 300 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15S000CU
від 72 594 грн.
Z15T0005G
Z15X0005F
від 74 148 грн.
Z160000B1
від 75 480 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M308SG
від 62 865 грн.
Z1610005E
від 64 709 грн.
MBA13M312M
від 72 442 грн.
Z15Y000DN
від 60 615 грн.
Z15T0005K
Z160000B6
від 61 212 грн.
Z15Z0005J
MBA13M304SG
від 63 018 грн.
Z15Z0005E
від 65 668 грн.
Z15W000B4
від 79 476 грн.
Z160001CT
Z15S000CT
від 64 824 грн.
Z15Y000B5
від 63 048 грн.
MC8Q4
від 54 568 грн.
Z15W000AM
від 78 517 грн.
14-fs0002ua
від 75 624 грн.
MC8M4
від 57 676 грн.

від 67 286  до 74 007 грн.
Asus Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51162) Misty Gray
MTA.ua (Київ)
70 199 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51162) EU
Zhuk.ua (Київ)
69 410 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51162) P5405CSA-CH51162
Openshop.ua (Київ)
68 485 грн.
← купити
ASUS ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51162) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
67 286 грн.
← купити
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-CH51162 Refurbished
Kvshop.com.ua (Київ)
71 977 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51162) Misty Gray
Rozetka.ua (Київ)
74 007 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus P5405CSA-CH51162, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51162). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51162) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія