шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Asus ROG Strix Go USB

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Asus ROG Strix Go USB за ціною від 3349 грн.
Відео 3Фото 12

Характеристики та опис Asus ROG Strix Go USB

Вага (г): 262; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A та USB-C; Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A та USB-C
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-45 дБ
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага262 г
Комплектаціяподовжувач
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4500 грн.

від 3 349  до 5 338 грн.
Asus Накладні навушники Asus ROG Strix Go USB Type-C Black провідні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Накладні навушники Asus ROG Strix Go USB Type-C Black провідні з мікрофоном
Soho.com.ua (Київ)
3 559 грн.
← купити
Ігрові навушники Asus ROG Strix Go Black (90YH02Q1-B2UA00)
Touch (Дніпро)
3 349 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Black (90YH02Q1-B2UA00) 90YH02Q1-B2UA00
Click.ua (Київ)
4 305 грн.
← купити
Навушники Asus Rog Strix Go Usb Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Цифра (Київ)
3 525 грн.
← купити
Навушники Asus Rog Strix Go Usb Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Stls.store (Київ)
3 589 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Redprice.sale (Львів)
3 750 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00) ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Denika.ua (Харків)
3 481 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 737 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Asus Rog Strix Go Usb Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00) 90YH02Q1-B2UA00
Openshop.ua (Київ)
3 797 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 441 грн.
← купити
ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 693 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 463 грн.
← купити
Навушники Asus ROG Strix Go Black (90YH02Q1-B2UA00)
Zhuk.ua (Київ)
3 402 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 664 грн.
← купити
Навушники Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00) 90YH02Q1-B2UA00
Sota.store (Київ)
3 600 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
MAUDAU (Київ)
3 585 грн.
← купити
Asus ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00) 90YH02Q1-B2UA00
Kvshop.com.ua (Київ)
3 777 грн.
← купити
Навушники Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
4 336 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Timesport.com.ua (Львів)
3 747 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 756 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Zaua.store (Львів)
3 734 грн.
← купити
Навушники Asus ігрові ROG Strix Go Type-C під'єднання (90YH02Q1-B2UA00)
MAUDAU (Київ)
4 650 грн.
← купити
Навушники Asus ігрові ROG Strix Go USB Type-C (90YH02Q1-B2UA00) під'єднання Type-C
MAUDAU (Київ)
4 100 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
MAUDAU (Київ)
3 499 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
4 306 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Black (90YH02Q1-B2UA00) Чорний 25721
Rozetka.ua (Київ)
5 332 грн.
← купити
Ігрова гарнітура ASUS ROG Strix Go Black (90YH02Q1-B2UA00) [73839]
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
4 212 грн.
← купити
Гарнітура Asus ROG Strix Go USB Black (90YH02Q1-B2UA00) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 338 грн.
← купити
Ігрові навушники Asus ROG Strix GO USB-C (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура ASUS ROG Strix Go Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
4 456 грн.
← купити
Навушники ігрові ASUS ROG Strix Go Type-C підключення (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові ASUS ROG Strix Go USB Type-C (90YH02Q1-B2UA00) підключення Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
4 549 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 964 грн.
← купити
Навушники ASUS ROG Strix Go USB Type-C Black (90YH02Q1-B2UA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 633 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Strix Go USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Asus ROG Strix Go USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Asus ROG Strix Go USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія