шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Nova 1

Ціни133Опис Відгуки2Обговорення  Корисне4
Купити навушники SteelSeries Arctis Nova 1 за ціною від 2290 грн.
Відео 22Фото 24

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Nova 1

Вага (г): 236; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 93; Частотний діапазон (Гц): 20 – 22000; Імпеданс (Ом): 36; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; поворотні чаші
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 4/5, Xbox One, Series S/X, Nintendo Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
mini-Jack (2 x 3.5 мм) / подовжувач /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 22000 Гц
Чутливість93 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага236 г
Комплектаціяподовжувач
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4500 грн.

звичайна модель, нічого особливого
22 червня 2025, 14:22 #
Переваги:Якість звуку і мікрофону на хорошому рівні за дану ціну.

Недоліки:Якщо не дай бог кабель у вас зламається, лекше купити нові навушники, ніж знайти заміну

Коментар:Попався брак, гвинт на правому навушнику постійно викручувався. Кабелі ніжні, легко деформуються

Автор:Vadim B  пользуюсь SteelSeries Arctis Nova 1 більше року

За свои деньги отличные уши, реально доволен
30 квітня 2025, 21:52 #
Переваги:Удобная длина шнура для подключения к геймпаду. Приятные тактильно амбушюры. Возможность заменить оголовье и амбушюры.

Недоліки:В начале использования наушники давили в районе челюсти.

Коментар:Брал на замену 2E HG340 (треснуло оголовье) и в целом остался доволен. В основном использую во время игры на PS5. Шнур короткий — подключаю прямо к геймпаду, и он нигде не болтается и не путается под ногами, прям удобная длина. Громкость регулируется удобно — крутилка прямо на чашке. Микрофоном не пользуюсь, но сам факт, что он встроенный и убирается в наушники — это круто. Ничего отдельно подключать не надо и потерять его не получится (в 2E HG340 как раз таки подключался отдельно и всегда лежал в коробке). Амбушюры мягкие и приятные на ощупь, сидят хорошо. Но при катке более часа уши немного нагреваются и становится жарковато, но в целом терпимо. Оголовье тоже удобное — ткань, а не кожзам, который обычно со временем трескается. Плюс его можно снять и заменить, если что (собственно как и амбушюры). Кабель отсоединяемый — это вообще спасение, потому что у меня были старые Sennheiser, у которых кабель от старости просто развалился). Единственный дискомфорт был вначале пользования — немного давили в районе челюсти, но спустя время разносились, и стало комфортно.

Автор:Дмитрий П  пользуюсь SteelSeries Arctis Nova 1 кілька місяців

від 2 290  до 6 632 грн.
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform 61606
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
5 298 грн.
← купити
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) SS61606
Artline.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Soho.com.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Навушники Steelseries Arctis Nova 1 (61607) White
АЛЛО (Київ)
3 599 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (White) 61607
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Touch (Дніпро)
2 669 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Click.ua (Київ)
3 822 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
ШО (Київ)
← купити
Геймерські дротові навушники SteelSeries Arctis Nova 1 / Black (61606) Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
2 290 грн.
← купити
Гарнітура STEELSERIES Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
2 799 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Цифра (Київ)
3 770 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Stls.store (Київ)
3 838 грн.
← купити
SteelSeries SS61606
Mallprix.com (Київ)
3 719 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries 61607
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 070 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Redprice.sale (Львів)
2 398 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (61606) Black 61606
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (SS61607)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 609 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) Arctis Nova 1 Black (61606)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 919 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606) SS61606
E-server.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Openshop.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Sota.store (Київ)
3 015 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (SS61606) Black SS61606
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) SS61606
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 702 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (SS61607)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Enigma.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові Steelseries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Кібернетики (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (White) 61607
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Zhuk.ua (Київ)
3 900 грн.
← купити
SteelSeries 61606 — Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 083 грн.
← купити
Игровые наушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Game-shop.com.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
MAUDAU (Київ)
4 002 грн.
← купити
SteelSeries STEELSERIES Arctis Nova 1 white (61607) ss61607
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White MultiPlatform 864622
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (SS61607)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White MultiPlatform 61607
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
← купити
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) SS61607
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (Black) 61606
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура STEELSERIES Arctis Nova 1 White (61607) 61607
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Цифра (Київ)
4 308 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Stls.store (Київ)
4 386 грн.
← купити
SteelSeries SS61607
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries 61606
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 404 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Saren.com.ua (Львів)
2 405 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (61607) White 61607
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) Arctis Nova 1 White (61607)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Timesport.com.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 018 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Openshop.ua (Київ)
2 950 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Redprice.sale (Львів)
2 916 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Timesport.com.ua (Львів)
2 913 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 922 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (SS61607) White SS61607
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Saren.com.ua (Львів)
2 923 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White 61607
Enigma.kiev.ua (Київ)
2 544 грн.
← купити
Навушники ігрові Steelseries Arctis Nova 1 White (SS61607)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники ігрові Steelseries Arctis Nova 1 MultiPlatform Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники ігрові Steelseries Arctis Nova 1 MultiPlatform White
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Timesport.com.ua (Львів)
2 395 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 401 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 (Black) 61606
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) 61606
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Zhuk.ua (Київ)
3 827 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 571 грн.
← купити
Steelseries Arctis Nova 1 White (61607) — Дротова ігрова гарнітура, mini-jack 3.5 мм 61607
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White MultiPlatform
MAUDAU (Київ)
4 690 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform
MAUDAU (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White MultiPlatform
MAUDAU (Київ)
4 239 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform (61606)
MAUDAU (Київ)
4 559 грн.
← купити
SteelSeries STEELSERIES Arctis Nova 1 black (61606) ss61606
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform 875344
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) NW61249
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 593 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) NW62984
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 746 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) 61607
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники геймерські SteelSeries Arctis Nova 1 дротові 1.2м Білий (61607)
Rozetka.ua (Київ)
6 186 грн.
← купити
Навушники ігрові STEELSERIES Arctis Nova 1 дротові 1.2м Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові геймерські навушники SteelSeries Arctis Nova 1 з мікрофоном повнорозмірні зі складною конструкцією год (LKMTR826291)
Rozetka.ua (Київ)
6 632 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Rozetka.ua (Київ)
4 952 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black
Rozetka.ua (Київ)
5 048 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
5 193 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (SS61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) [108270]
Rozetka.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) [111894]
Rozetka.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
3 417 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові дротові навушники із мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 jack 3.5 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
3 490 грн.
← купити
Дротові ігрові навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 3.5мм Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
4 880 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (SS61607)[3787]
Rozetka.ua (Київ)
5 293 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (SS61606)[3786]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
4 737 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
5 029 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
3 483 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606) SteelSeries 61606 921011
Rozetka.ua (Київ)
4 259 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607) SteelSeries 61607 921013
Rozetka.ua (Київ)
4 319 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Чорний MultiPlatform
Rozetka.ua (Київ)
4 475 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Білий MultiPlatform
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (ek05605)
Rozetka.ua (Київ)
5 346 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 (ek05606)
Rozetka.ua (Київ)
5 351 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
5 217 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
5 205 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 Black MultiPlatform
Rozetka.ua (Київ)
5 169 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 1 White MultiPlatform
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники геймерські SteelSeries Arctis Nova 1 дротові 1.2м Білий (61607)
Rozetka.ua (Київ)
5 896 грн.
← купити
Навушники ігрові STEELSERIES Arctis Nova 1 дротові 1.2м Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 White (61607)
Rozetka.ua (Київ)
5 121 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova 1 Black (61606)
Rozetka.ua (Київ)
3 480 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Nova 1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Nova 1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Nova 1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія