шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Prime

Ціни66Опис Відгуки1Обговорення  Корисне5
Купити навушники SteelSeries Arctis Prime за ціною від 2999 грн.
Відео 21Фото 10

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Prime

Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 92; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті
Рейтинг за відгуками:
0
1
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
mini-Jack (2 x 3.5 мм) / перехідник /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість92 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 1 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  6750 грн.

отличная модель, очень понравилось
23 листопада 2021, 12:15 #
Переваги:премиальное качество как у всей линейки Прайм, форма амбушюр подходит под форму ушей

Недоліки:нет, только цена кусается

Коментар:Отлично подходят для игр или прослушивания музыки. Единственное, что лучше настроить их через эквалайзер в приложении Engine, для прослушивания музыкальных треков. Для игр же все просто идеально. Объемный звук, детализация высокая, можно отличить множество моментов, которые я в простых вкладышах даже не замечал ранее. На голову не давят. Материалы наушников, приятный тактильно пластик.

Автор:Олег Ш.

Данило19 квітня 2024, 23:48
як для мене ціна на ці навушники не мінус, так як це преміальна компанія і своїх грошей думаю варто
від 2 999  до 9 989 грн.
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black PC/PS/SW/MAC/MOB 61487
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
7 947 грн.
← купити
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Prime Black (61487)
MTA.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (SS61487) SS61487
Artline.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Prime Black (61487)
Soho.com.ua (Київ)
3 759 грн.
← купити
Навушники STEELSERIES Arctis Prime (61487)
АЛЛО (Київ)
5 295 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime (Black) (UA) 61487
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black (61487) 61487
Click.ua (Київ)
5 757 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black (61487) 61487
ШО (Київ)
5 519 грн.
← купити
Гарнітура STEELSERIES Arctis Prime (61487) SS61487
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
SteelSeries Arctis Prime (61487)
Megadom.net (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Цифра (Київ)
6 364 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Stls.store (Київ)
6 480 грн.
← купити
SteelSeries 61487
Mallprix.com (Київ)
5 538 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) Black 61487
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487) Arctis Prime (61487)
Denika.ua (Харків)
← купити
SteelSeries Arctis Prime (61487) ArctisPrime(61487)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)
Lanota.com.ua (Львів)
4 199 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Prime (SS61487) Black SS61487
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
icom.net.ua (Київ)
← купити
Гарнітура ігрова SteelSeries Arctis Prime Black (61487SS)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові SteelSeries Arctis Prime Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 199 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Openshop.ua (Київ)
6 029 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 041 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime Black (61487)
Zhuk.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Steelseries Arctis Prime Black (61487) — Дротова ігрова гарнітура, mini-jack 3.5 мм 61487
Comtrade.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Arctis Prime (61487)
Tehnomart.com (Київ)
5 851 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black (61487)
MAUDAU (Київ)
6 671 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Prime (61487) 61487
Kvshop.com.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black PC/PS/SW/MAC/MOB 869904
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (SS61487)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime (Black) (EU) 61487
Jabko.ua (Львів)
6 399 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black PC/PS/SW/MAC/MOB
MAUDAU (Київ)
6 359 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)
MAUDAU (Київ)
3 180 грн.
← купити
Навушники SteelSeries ігрові з мікрофоном Arctis Prime (61487)
MAUDAU (Київ)
4 200 грн.
← купити
Навушники SteelSeries ігрова гарнітура з мікрофоном Arctis Prime (61487)
MAUDAU (Київ)
3 900 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487) NW62979
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 000 грн.
← купити
Навушники геймерські SteelSeries Arctis Prime дротові 3м Чорний (61487)
Rozetka.ua (Київ)
9 059 грн.
← купити
Дротові геймерські навушники SteelSeries Arctis Prime з висувним мікрофоном та регулятором гучності, чорні (LKMTR810069)
Rozetka.ua (Київ)
9 989 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 404 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 225 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 783 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
6 618 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Prime (61487) Black [64415]
Rozetka.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
3 953 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 139 грн.
← купити
Дротові ігрові навушники із мікрофоном SteelSeries Arctis Prime PC/PS/SW/MAC/MOB 3.5mm jack Black (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 210 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)[76827]
Rozetka.ua (Київ)
7 663 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 670 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 503 грн.
← купити
Ігрові навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура - навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
4 359 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (ek05528)
Rozetka.ua (Київ)
7 866 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 602 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Prime Black PC/PS/SW/MAC/MOB
Rozetka.ua (Київ)
7 526 грн.
← купити
Навушники геймерські SteelSeries Arctis Prime дротові 3м Чорний (61487)
Rozetka.ua (Київ)
8 673 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Prime (61487)
Rozetka.ua (Київ)
7 608 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Prime, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Prime. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Prime у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія