шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Nova 7X

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9
Купити навушники SteelSeries Arctis Nova 7X за ціною від 6298 грн.
Відео 14Фото 12

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Nova 7X

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 38; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 93; Частотний діапазон (Гц): 20 – 22000; Імпеданс (Ом): 36; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth; mini-Jack (3.5 мм)
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 4/5, Xbox One, Series S/X, Nintendo Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звук3D
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 22000 Гц
Чутливість93 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 1 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 6500 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)38 год
Швидка зарядка15 хвилин на 6 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Комплектаціядодатковий кабель
донгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  12000 грн.

SteelSeries Arctis Nova 7X review - a seriously impressive multi ...
SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless Gaming Headset: It's Still Got It ...
SteelSeries Arctis Nova 7X
від 6 298  до 17 999 грн.
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless Black
MTA.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless Black
Soho.com.ua (Київ)
8 019 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565)
Touch (Дніпро)
8 039 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565) 61565
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
10 190 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 797 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565) 61565
Openshop.ua (Київ)
7 800 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565)
Zhuk.ua (Київ)
7 891 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Lanota.com.ua (Львів)
8 999 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 7X Gen 2 Wireless White PC/PS/SW/MAC/MOB 61759
Comtrading.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 510 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567)
Redprice.sale (Львів)
13 956 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 7X (61565) Arctis Nova 7X (61565)
Denika.ua (Харків)
7 967 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565) 61565
Enigma.kiev.ua (Київ)
7 444 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Steelseries Arctis Nova 7X Black (73271B)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 298 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless White (61567) 61567
Kvshop.com.ua (Київ)
10 949 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565) NW63396
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 475 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565) [108261]
Rozetka.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567)
Touch (Дніпро)
8 439 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567) 61567
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
11 020 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 7X Gen 2 Wireless Magenta PC/PS/SW/MAC/MOB 61760
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 7X Gen 2 Wireless Black PC/PS/SW/MAC/MOB 61758
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Timesport.com.ua (Львів)
12 454 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567)
Saren.com.ua (Львів)
13 963 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Timesport.com.ua (Львів)
10 791 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Redprice.sale (Львів)
10 794 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Redprice.sale (Львів)
12 457 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 800 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 463 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Saren.com.ua (Львів)
10 801 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Saren.com.ua (Львів)
12 464 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 460 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567) [108259]
Rozetka.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X Black (61565)
Rozetka.ua (Київ)
9 613 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Rozetka.ua (Київ)
9 481 грн.
← купити
Навушники бездротові SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless Black (61565)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61567)
Rozetka.ua (Київ)
14 507 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X (61565)
Rozetka.ua (Київ)
16 070 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7X White (61567)
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Nova 7X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Nova 7X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Nova 7X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія