шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Nova 5P

Ціни111Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити навушники SteelSeries Arctis Nova 5P за ціною від 5473 грн.
Відео 3Фото 25

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Nova 5P

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 60; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 93; Частотний діапазон (Гц): 20 – 22000; Імпеданс (Ом): 36; Радіус дії (м): 12; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; поворотні чаші
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlayStation 5
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
радіоканал
Радіус дії12 м
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 22000 Гц
Чутливість93 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 1 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)60 год / через Bluetooth. 50 год по радіоканалу /
Швидка зарядка15 хвилин на 6 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Комплектаціядонгл USB-C
подовжувач
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  10500 грн.

від 5 473  до 15 312 грн.
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 5P White PC/PS/SW/MAC/MOB 61674
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
11 643 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 5P White (61674)
Justbuy.com.ua (Київ)
5 729 грн.
← купити
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 5P White (61674)
MTA.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova 5P White (61674)
Soho.com.ua (Київ)
6 419 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 5P (Black) (UA) 61673
Jabko.ua (Львів)
8 499 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova 5P Wireless White (61674) 61674
Ktc.ua (Рівне)
8 359 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova 5P Wireless White (61674)
Touch (Дніпро)
7 729 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 5P Black (61673) 61673
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless White (61674) 61674
Click.ua (Київ)
8 446 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova 5P White (61674) 61674
ШО (Київ)
8 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Nova 5P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Nova 5P. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Nova 5P у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія