шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X за ціною від 8039 грн.
Відео 7Фото 15

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Nova Pro X

Зовнішня звукова карта; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 93; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000; Імпеданс (Ом): 38; Hi-Res; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиXbox One, Series S/X
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс38 Ом
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість93 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Зовнішня звукова карта
Інше
Комплектаціячохол
додатковий кабель
зовнішній підсилювач, вітрозахист мікрофона
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 039  до 23 745 грн.
SteelSeries Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova Pro for xbox Black з мікрофоном (61528)
MTA.ua (Київ)
9 699 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (SS61528) SS61528
Artline.ua (Київ)
17 499 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X (Black) XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB (61528) 61528
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB 61528
ШО (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура STEELSERIES Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X (61528) Black 61528
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Redprice.sale (Львів)
11 003 грн.
← купити
Геймерська гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X (61528) Black 61528
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black 61528
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура Steelseries Arctis Nova Pro X White (61525)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 091 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
icom.net.ua (Київ)
16 191 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові SteelSeries Arctis Nova Pro X Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) 61528
Brain.com.ua (Київ)
← купити
SteelSeries 61528 — Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 153 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) ArctisNovaProXBlack(61528)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB
MAUDAU (Київ)
18 549 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) Навушники Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB 869903
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (SS61528)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 009 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Saren.com.ua (Львів)
11 010 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro X (61528)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
14 069 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
21 369 грн.
← купити
Навушники Steelseries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
21 307 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
21 822 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
21 873 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) [108254]
Rozetka.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Ігрові дротові навушники із мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro X 3.5 мм jack Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
20 960 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X (61528)[77110]
Rozetka.ua (Київ)
23 539 грн.
← купити
Навушники стрімінгові SteelSeries Arctis Nova Pro X (61528)
Rozetka.ua (Київ)
15 799 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Black XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB (61528)
Rozetka.ua (Київ)
21 469 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528) SteelSeries 61528 972708
Rozetka.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro X Чорний XBOX/PC/PS/SW/MAC/MOB
Rozetka.ua (Київ)
11 048 грн.
← купити
Навушники геймерські SteelSeries Arctis Nova Pro X дротові 1.2м Чорний (61528)
Rozetka.ua (Київ)
23 745 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
22 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Nova Pro X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Nova Pro X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія