шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники HyperX Cloud Flight 2

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники HyperX Cloud Flight 2 за ціною від 6849 грн.
Відео 14Фото 16

Характеристики та опис HyperX Cloud Flight 2

Вага (г): 340; Підсвічування; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 150; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 50; Чутливість (дБ): 103; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 20; Підведення кабелю: односторонній; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlayStation 4/5, Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії20 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість103 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 2 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Чутливість-42 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)150 год / без підсвічування, 23 год — з підсвічуванням /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Підсвічування
Вага340 г
Комплектаціядонгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  8500 грн.

від 6 849  до 8 297 грн.
HyperX Cloud Flight 2 Білий (B5VC5AA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 274 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Flight 2 Black (B5VC4AA) Cloud Flight 2 Black (B5VC4AA)
Denika.ua (Харків)
6 849 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Flight 2 White (B5VC5AA)
Rozetka.ua (Київ)
8 297 грн.
← купити
HyperX Cloud Flight 2 Black (B5VC4AA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Flight 2 White (B5VC5AA) Cloud Flight 2 White (B5VC5AA)
Denika.ua (Харків)
6 972 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Flight 2 Black (B5VC4AA)
Rozetka.ua (Київ)
8 150 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Cloud Flight 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники HyperX Cloud Flight 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники HyperX Cloud Flight 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія