шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники HyperX Cloud III S Wireless

Ціни141Опис Відгуки1Обговорення  Корисне10
Купити навушники HyperX Cloud III S Wireless за ціною від 5346 грн.
Відео 7Фото 23

Характеристики та опис HyperX Cloud III S Wireless

Вага (г): 320; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 200; AAC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 53; Чутливість (дБ): 111.9; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 64; Радіус дії (м): 20; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; повнорозмірні Over-Ear
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlayStation 5, Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
радіоканал
Радіус дії20 м
Характеристики
Звук3D / DTS X (тільки для Windows) /
Імпеданс64 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість111.9 дБ
Діаметр динаміка53 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 2 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонв корпусі та знімний
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-42 дБ / на дужці -40 дБ вбудований /
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки5 год
Час роботи (музика)200 год / Bluetooth, 120 год - радіоканал /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага320 г
Комплектаціячохол
донгл USB-C
адаптер USB-C - USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  8250 грн.

Дорого, чи виправдано?
19 березня 2026, 22:50 #
Переваги:Звукоізоляція
Автономність
Вбудований еквалайзер
Ергономіка
Звук
Зв'язок
Збірка

Недоліки:Вага
Ергономіка
Шкірзам амбюшури
Ціна

Коментар:До цього були g435 логітеки. Звук в зрівнянні з ними лише трохи краще, так, тут еквалайзер є вбудований, так, вони з заводу краще налаштовані, але вау ефекту не чекайте. Корпус звісно тут якісніше, але і вага в рази більше. Мікрофон вбудований краще, але далекий від ідеалу. Автономність - моя повага. Зв'язок не втрачають, знову ж таки в зрівнянні з логітеками. Ну і ергономіка наче краще, перемикання між режимами зв'язку комфортніше, але великим мінусом є коліщатко гучності, яке якщо лежати на подушці і дивитися ТВ, можна випадково зачепити і змінити гучність, невдале розташування.
Вуха пітніють, класика для шкірзаму, в логітеках тканина була, але натомість є хороша звукоізоляція.

Автор:onedezz  пользуюсь HyperX Cloud III S Wireless кілька місяців

від 5 346  до 10 291 грн.
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud III S Wireless Black (A59YZAA)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 619 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud III S Black (A59YZAA)
Portativ.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
HyperX Накладні навушники HyperX Cloud III S Wireless Black (A59YZAA)
MTA.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud III S Wireless Black (A59YZAA) A59YZAA
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud III S Black-Red (A59Z0AA) A59Z0AA
Moyo.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud III S, WL/USB-A/USB-C (A59Z0AA)
Babuy.com.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud III S Wireless/USB-A/USB-C (Black) (EU) A59YZAA
Jabko.ua (Львів)
7 599 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud III S Black (A59YZAA) A59YZAA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники HyperX Cloud III S Black/Red (A59Z0AA)
Touch (Дніпро)
5 799 грн.
← купити
Гарнiтура HyperX Cloud III S Black (A59YZAA) A59YZAA
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Cloud III S Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники HyperX Cloud III S Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники HyperX Cloud III S Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія