шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники HyperX Cloud Earbuds II

Ціни116Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники HyperX Cloud Earbuds II за ціною від 1399 грн.
Відео 7Фото 16

Характеристики та опис HyperX Cloud Earbuds II

Вага (г): 20; Діаметр динаміка (мм): 14.3; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюплоский
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка14.3 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Чутливість-42 дБ
Інше
Вага20 г
Комплектаціясиліконові насадки 4 пари
футляр
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2200 грн.

від 1 399  до 2 804 грн.
HyperX Дротові навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA) 70N24AA
Moyo.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм (705L8AA) Red
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HYPERX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA) 705L8AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds Ii Black (70N24AA)
Цифра (Київ)
1 459 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds Ii Black (70N24AA)
Stls.store (Київ)
1 472 грн.
← купити
HyperX 70N24AA
Mallprix.com (Київ)
1 764 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II (70N24AA) Black 70N24AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 711 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds ii Red (705l8aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 828 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Denika.ua (Харків)
← купити
HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 707 грн.
← купити
HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA) CloudEarbudsII3.5ммBlack(70N24AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
Sota.store (Київ)
1 530 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Timesport.com.ua (Львів)
1 864 грн.
← купити
HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 487 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 739 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
Openshop.ua (Київ)
1 838 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II (70N24AA) Black 70N24AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 535 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Mobicase.net (Київ)
1 419 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Pulsetech.com.ua (Чернігів)
1 399 грн.
← купити
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм (Red) 705L8AA
Citrus.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red 705L8AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Nkt.ua (Київ)
1 603 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
MAUDAU (Київ)
1 553 грн.
← купити
HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70n24aa
Kvshop.com.ua (Київ)
1 597 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA) 70N24AA
Compx.ua (Київ)
1 763 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HyperX Дротові навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
MTA.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA) 705L8AA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм (70N24AA) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds Ii Red (705L8AA)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds Ii Red (705L8AA)
Stls.store (Київ)
← купити
HyperX 705L8AA
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II (705L8AA) Red 705L8AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds ii Black (70n24aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA) CloudEarbudsII3.5ммRed(705L8AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705L8AA
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Denika.ua (Харків)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II (705L8AA) Red 705L8AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 759 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) 70N24AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black, 70N24AA UA 70N24AA
Sota.store (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red, 705L8AA UA 705L8AA
Sota.store (Київ)
← купити
HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Timesport.com.ua (Львів)
2 333 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Timesport.com.ua (Львів)
1 733 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм (Black) 70N24AA
Citrus.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black 70N24AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Zaua.store (Львів)
1 736 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
MAUDAU (Київ)
← купити
HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) 705l8aa
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA) 705L8AA
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
1 944 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 183 грн.
← купити
Наушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Cloud Earbuds II 3.5 мм Red HyperX (2000003205431)
Rozetka.ua (Київ)
2 393 грн.
← купити
Гарнітура Cloud Earbuds II 3.5 мм Black HyperX (2000003205424)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники провідні з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II чорні mini-jack 3.5 мм силіконові
Rozetka.ua (Київ)
2 633 грн.
← купити
Навушники провідні з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II червоні mini-jack 3.5 мм силіконові
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
1 960 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red
Rozetka.ua (Київ)
2 804 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 142 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 107 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 067 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705l8aa)
Rozetka.ua (Київ)
2 150 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds ii Black (70n24aa)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 328 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Earbuds II 3.5 мм Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA) HyperX 70N24AA 921598
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA) HyperX 705L8AA 921600
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Червоний (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 207 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II Чорний (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Earbuds II Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники провідні з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II, mini-jack 3.5 мм, силікон, Red (705L8AA)
Rozetka.ua (Київ)
2 420 грн.
← купити
Навушники провідні з мікрофоном HyperX Cloud Earbuds II, mini-jack 3.5 мм, силікон, Black (70N24AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HyperX Гарнітура Cloud Earbuds II 3.5 мм Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HyperX Гарнітура Cloud Earbuds II 3.5 мм Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Cloud Earbuds II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники HyperX Cloud Earbuds II. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники HyperX Cloud Earbuds II у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія