шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мишка Asus ROG Strix Impact III Wireless

Ціни111Опис Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити мишка Asus ROG Strix Impact III Wireless за ціною від 2402 грн.
Відео 9Фото 22

Характеристики та опис Asus ROG Strix Impact III Wireless

Кабель: ; Підсвічування з ефектами: Asus Aura Sync; Підсвічування корпуса: RGB; Програмовані кнопки; Оптимальний хват: пальцевий, кігтьовий; Hot Swap; Ресурс перемикачів: 70 млн натискань; Перемикачі (світчі): ROG; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 36000
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорROG AimPoint
Роздільна здатність сенсора100 – 36000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість650 ips
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)ROG
Ресурс перемикачів70 млн натискань
Hot Swap
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватпальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA / 1xAAA /
Час роботи від акумулятора618 год
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x62x39 мм
Вага68 г / з батареєю AAA /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

Гарна миша, якщо форма типу "яйце" (Logitech G304/G305) вам підходить
13 грудня 2024, 19:00 #
Переваги:+ Наявність bluetooth. Не всім потрібно, але якщо у вас є комп та ноут, це може бути корисно. Шкода, що так багато мишок випускають без нього
+ Приємні матеріали та якісна збірка
+ Сенсор з топовими парметрами (хоча всі сучасні сенсори вже більш ніж достатні)
+ Hot-swap. Єдиний нюанс — енкодер колеса так просто не замінити, але все ж хоч стосовно кнопок можна не дуже переживати
+ Легка. Так, з батарейкою буде трохи важча, але все ще легка
+ Перехідник AAA / AA у комплекті
+ Як на мене, то це допрацьована Logitech G304/G305, зверніть увагу якщо шукаєте її аналог

Недоліки:– Відсутній перехідник для приймача у комплекті.
– Відсутній вбудований акумулятор. Чи це такий серйозний недолік судити вам, як на мене то не дуже. Автономність буде просто неймовірна, вам не треба заряджати мишу кабелем у роботі, якщо ви забули зробити це завчасно, тільки замінити акум, а потім у зручний час зарядити той що розрядився. Якщо втратиться ємність завжди можна придбати новий. Але все ж це додаткові елементи, тому дивіться самі.

Коментар:Загалом мишка створює приємні враження. Збірка якісна, нічого не люфтить та не скрипить, пластик відчувається міцним, не прогинається анітрохи (якщо потрясти то є мінімальний звук, але у використанні ви цього ніколи не почуєте).
Тепер про головне — форму. Мишка типу яйце, досить популярна, але я раніше такого не використовував. Розкажу про власні враження і нюанси. Перше, бокові частини не мають ніяких вигинів під пальці (вони трохи скошені донизу, але в цілому прямі). З одного боку можете тримати де хочете, а з іншого у мене це вікликало дещо більше навантаження на пальці. І друге, у вас відсутне розширення позаду, що дає дуже багато простору всередині долоні, але водночас відсутня будь-яка підтримка руки і мишка може "бовтатись" (знову ж таки, вимагає більше зусиль пальцями). В результаті для мене довго сидіти з нею не вийшло, хоча тримати пальцями я звик.
Ще хочу порівняти з популярною Logitech G304/G305. Одразу скажу, не використовував її. Але загалом форма практично та сама (скрін), при цьому ви отримуєте значно легшу мишу, bluetooth, hot-swap, більш сучасний сенсор з кращою автономністю за мінімальну доплату.
Зв`язок. У мене комп стоїть під столом з протилежного від мишки боку, при підключенні в задній USB — сигнал переривається, дуже часто. Це не значить що все погано, поведінка звичайна, просто майте на увазі. Тому часто можна зустріти перехідники, щоб покласти приймач на столі, якого тут нема у комплекті. Під'єднав через USB у моніторі і все запрацювало ідеально.

Автор:Дима П

Kent30 липня 2025, 21:46
Я наоборот брал специально что б на батарейке мышка была и легкая, мне проще сменить батарейку или аккумулятор, чем висеть на проводе. Прочитал все твои нюансы и не согласен ни с одним. Хорошая мышка, легкая, удобна для пальцевого хвата, иногда нахожусь от ноутбука на расстоянии 5+ метров, полет нормальный, никаких потерь сигнала, а то, что ты написал в минус, так в описании мышки это все написано, то есть ты видишь что берешь, так как можно говорить что это минус? Если мне не нравиться встроенный аккум, так я и не смотрю на такие мышки)))
від 2 402  до 4 206 грн.
Asus Мишка Asus ROG Strix Impact III White
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless RGB White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Bluetooth/Wireless Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III біла (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
ШО (Київ)
2 484 грн.
← купити
Мишка Asus Og Strix Impact Iii Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Цифра (Київ)
2 939 грн.
← купити
Мишка Asus Og Strix Impact Iii Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Asus Rog Strix Impact iiI Wireless (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Openshop.ua (Київ)
3 697 грн.
← купити
ASUS 90MP03D0-BMUA00
Mallprix.com (Київ)
2 856 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) (UA) 90MP03D0-BMUA00
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA10) White 90MP03D0-BMUA10
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Denika.ua (Харків)
← купити
ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Tehnomart.com (Київ)
2 591 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 663 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) UA 90MP03D0-BMUA10
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) Black 90MP03D0-BMUA00
Vodafone.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Asus ROG Strix Impact III (90MP03D0BMUA00)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 267 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 993 грн.
← купити
Миша ігрова ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Nkt.ua (Київ)
2 534 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова ASUS ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Asus rog Strix Impact iii rgb wl/bt Black (90mp03d0-bmua00)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 977 грн.
← купити
Миша ігрова Asus ROG Strix Impact III Wireless RGB White (90MP03D0-BMUA10)
Кібернетики (Київ)
← купити
ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 567 грн.
← купити
Asus OG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
AKS.ua (Київ)
2 925 грн.
← купити
Asus ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00) ROGStrixImpactIIIWirelessBlack(90MP03D0-BMUA00)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
3 449 грн.
← купити
Asus ASUS ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) 90mp03d0-bmua10
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 605 грн.
← купити
Бездротова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Asus Мишка Asus ROG Strix Impact III Black
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless RGB White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Asus Rog Strix Impact iiI Wireless White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Openshop.ua (Київ)
2 957 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB WL/BT Black (90MP03D0-BMUA00) 90MP03D0-BMUA00
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Itbox.ua (Київ)
← купити
ASUS 90MP03D0-BMUA10
Mallprix.com (Київ)
2 583 грн.
← купити
Ігрова миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (White) (UA) 90MP03D0-BMUA10
Jabko.ua (Львів)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) Black 90MP03D0-BMUA00
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III (90MP03D0-BMUA10) White 90MP03D0-BMUA10
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Asus ROG STRIX IMPACT III (90MP03D0BMUA10)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 541 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша ігрова ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 402 грн.
← купити
Мишка asus rog Strix Impact iii Wireless/Bluetooth White (90mp03d0-bmua10)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 685 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10) ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB WL/BT Black (90MP03D0-BMUA00)
Nkt.ua (Київ)
2 841 грн.
← купити
Asus ROG Strix Impact III, RGB, WL/BT, White (90MP03D0-BMUA10) ROGStrixImpactIII,RGB,WL/BT,White(90MP03D0-BMUA10)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
3 516 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
MAUDAU (Київ)
2 762 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Asus ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
3 220 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP03D0-BMUA00)
MAUDAU (Київ)
3 563 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III RGB White (90MP03D0-BMUA10)
MAUDAU (Київ)
3 217 грн.
← купити
Asus ASUS ROG Strix Impact III (90mp03d0-bmua00) 90mp03d0-bmua00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10) 90MP03D0-BMUA10
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB WL/BT Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова бездротова миша Asus ROG Strix Impact III оптична 36000 dpi батарейна White 90MP03D0-BMUA10
Rozetka.ua (Київ)
3 660 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III (90MP03D0-BMUA00) Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
3 256 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White
Rozetka.ua (Київ)
4 206 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 759 грн.
← купити
Миша бездротова ASUS ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) чорний 290432
Rozetka.ua (Київ)
3 321 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) ( Білий ) 30034
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB WL/Black (90MP03D0-BMUA00) Чорний 32568
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III (90MP03D0-BMUA00) Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
3 343 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 047 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 378 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 323 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10) [126952]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00) [103966]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 351 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 369 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова оптична Asus ROG Strix Impact III 36000dpi батарейна White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 539 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 739 грн.
← купити
Миша Asus rog Strix Impact iii rgb wl/bt Black (90mp03d0-bmua00)
Rozetka.ua (Київ)
3 388 грн.
← купити
Мишка asus rog Strix Impact iii Wireless/Bluetooth White (90mp03d0-bmua10)
Rozetka.ua (Київ)
3 061 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless/tooth [116331]
Rozetka.ua (Київ)
3 733 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Asus ROG Strix Impact III RGB WL/Black (90MP03D0-BMUA00) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 842 грн.
← купити
Бездротова миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00) ASUS 90MP03D0-BMUA00 910409
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10) ASUS 90MP03D0-BMUA10 922348
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 239 грн.
← купити
Миша бездротова ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Миша Wireless Asus ROG Strix Impact III White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 482 грн.
← купити
Миша ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth (ek11652)
Rozetka.ua (Київ)
3 752 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 427 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 512 грн.
← купити
Миша Asus ROG Strix Impact III RGB Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 985 грн.
← купити
Миша бездротова Asus ROG Strix Impact III RGB White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 602 грн.
← купити
Мишка ASUS ROG Strix Impact III Wireless/Bluetooth Black (90MP03D0-BMUA00)
Rozetka.ua (Київ)
3 934 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова оптична Asus ROG Strix Impact III 36000dpi батарейна White (90MP03D0-BMUA10)
Rozetka.ua (Київ)
3 478 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Strix Impact III Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Asus ROG Strix Impact III Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Asus ROG Strix Impact III Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія