шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни215Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари10+
Купити мишка SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 за ціною від 1829 грн.
Відео 1Фото 19

Характеристики та опис SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2

Кабель: ; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: пальцевий, кігтьовий; Ресурс перемикачів: 60 млн натискань; Перемикачі (світчі): механічні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. прискорення (G): 40; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 18000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорTrueMove Air
Роздільна здатність сенсора100 – 18000 DPI
Макс. прискорення40 G
Макс. швидкість400 ips
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)механічні
Ресурс перемикачів60 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватпальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAAA / 1xAAA /
Час роботи від акумулятора450 год
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)121x67x38 мм
Вага95 г / 1xAAA, 106 г —2xAAA /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  3900 грн.

SteelSeries Rival 3 Gen 2 Mouse Review - RTINGS.com
SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 Mouse Review - RTINGS.com
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Review: A Budget-Friendly ...
від 1 829  до 4 624 грн.
SteelSeries Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526) 62526SS
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша STEELSERIES Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525) 62525
FOXTROT.UA (Київ)
2 955 грн.
← купити
миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Openshop.ua (Київ)
3 626 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua 62526
ШО (Київ)
3 298 грн.
← купити
SteelSeries 62525
Mallprix.com (Київ)
3 079 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Click.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White (62524)
АЛЛО (Київ)
2 725 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Itbox.ua (Київ)
2 976 грн.
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (Aqua) (UA) 62526
Jabko.ua (Львів)
2 999 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Touch (Дніпро)
2 719 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (62524) White 62524
Telemart.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Tehnomart.com (Київ)
3 292 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Sota.store (Київ)
3 060 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 829 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (62526) Aqua 62526
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, лавандова 62525
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Soho.com.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 992 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники STEELSERIES Rival 3 Gen 2, сині (5707119062299)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 333 грн.
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
SteelSeries 62524 — Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 225 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White 62524
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries 62526
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 420 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526) Rival3Gen2WirelessRGBAqua(62526)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524)
MAUDAU (Київ)
3 794 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black 890557
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 383 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525) 62525
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless/Bluetooth Lavender (SS62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
MTA.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
MTA.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
MTA.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523) 62523SS
Artline.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525) 62525SS
Artline.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524) 62524SS
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша STEELSERIES Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524) 62524
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша STEELSERIES Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526) 62526
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша STEELSERIES Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523) 62523
FOXTROT.UA (Київ)
2 743 грн.
← купити
миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Openshop.ua (Київ)
2 276 грн.
← купити
миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Openshop.ua (Київ)
3 303 грн.
← купити
миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Openshop.ua (Київ)
2 498 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black 62523
ШО (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender 62525
ШО (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White 62524
ШО (Київ)
← купити
SteelSeries 62526
Mallprix.com (Київ)
3 133 грн.
← купити
SteelSeries 62523
Mallprix.com (Київ)
← купити
SteelSeries 62524
Mallprix.com (Київ)
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua Blue (62526) 62526
Click.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender (62525)
АЛЛО (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black (62523)
АЛЛО (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua (62526)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (Black) (UA) 62523
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (Lavender) (UA) 62525
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (White) (UA) 62524
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Touch (Дніпро)
1 959 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Touch (Дніпро)
2 139 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (62525) Lavender 62525
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (62523) Black 62523
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB (62526) Aqua 62526
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Denika.ua (Харків)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (62523) Black 62523
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (62525) Lavender 62525
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (62524) White 62524
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, біла 62524
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua 62526
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black 62523
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Soho.com.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 242 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 314 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники STEELSERIES Rival 3 Gen 2, фіолетові (5707119062275)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 280 грн.
← купити
Бездротові навушники STEELSERIES Rival 3 Gen 2, чорні (5707119059985)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White
Citrus.ua (Київ)
← купити
SteelSeries 62526 — Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua
Comtrade.ua (Київ)
← купити
SteelSeries 62525 — Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender
Comtrade.ua (Київ)
← купити
SteelSeries 62523 — Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black
Comtrade.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Ktc.ua (Рівне)
2 969 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Sota.store (Київ)
2 250 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Sota.store (Київ)
2 340 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) 62525
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries 62523
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Мишка SteelSeries 62525
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
Мишка SteelSeries 62524
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523) Rival3Gen2WirelessRGBBlack(62523)
COMFY.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525) Rival3Gen2WirelessRGBLavender(62525)
COMFY.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524) Rival3Gen2WirelessRGBWhite(62524)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
MAUDAU (Київ)
3 562 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
MAUDAU (Київ)
4 121 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
MAUDAU (Київ)
3 487 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524)
MAUDAU (Київ)
3 893 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комп'ютерна мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комп'ютерна мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526)
MAUDAU (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) 62526
Kvshop.com.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) 62524
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) 62523
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender 890558
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White 890559
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua 890556
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523) 62523
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526) 62526
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524) 62524
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, 18000 DPI, з RGB підсвічуванням, колір Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
4 624 грн.
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, 18000 DPI, з RGB підсвічуванням, колір White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, 18000 DPI, з RGB підсвічуванням, колір Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, 18000 DPI, з RGB підсвічуванням, колір Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
3 766 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua
Rozetka.ua (Київ)
4 174 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender
Rozetka.ua (Київ)
3 995 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, біла з підсвіткою 311541
Rozetka.ua (Київ)
3 841 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, чорна з підсвіткою 311539
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, фіолетова з підсвіткою 311540
Rozetka.ua (Київ)
3 589 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, блакитна з підсвіткою 311538
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
3 681 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
3 616 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB, Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
3 831 грн.
← купити
Мишка Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
3 613 грн.
← купити
Мишка Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова бездротова миша SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2, 18000 DPI, RGB
Rozetka.ua (Київ)
3 150 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) [137960]
Rozetka.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) [137958]
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) [137959]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) [137957]
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Миша Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB, Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua
Rozetka.ua (Київ)
3 817 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
4 019 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
4 239 грн.
← купити
Мишка Steelseries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival3 WL Gen 2 Ice White з двома режимами роботи, Bluetooth 2.4G, FPS, Valorant Dota 2 S
Rozetka.ua (Київ)
4 146 грн.
← купити
Бездротова ігрова миша SteelSeries Rival3 WL Gen 2 Frost Blue з двома режимами роботи, Bluetooth 2.4G та повним спектром для
Rozetka.ua (Київ)
4 142 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
3 563 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB 18000dpi Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
Бездротова ігрова мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB 18000dpi Aqua Blue (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB 18000dpi White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB 18000dpi Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White
Rozetka.ua (Київ)
3 656 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
3 666 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
3 716 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless RGB Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
4 075 грн.
← купити
Миша Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526) SteelSeries 62526 912169
Rozetka.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525) SteelSeries 62525 912179
Rozetka.ua (Київ)
3 901 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523) SteelSeries 62523 912175
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524) SteelSeries 62524 972458
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Лавандовий
Rozetka.ua (Київ)
4 144 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
3 559 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити
Миша бездротова SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
2 819 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (ek11744)
Rozetka.ua (Київ)
3 796 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (ek11743)
Rozetka.ua (Київ)
3 853 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (ek11742)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless (ek11745)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
4 211 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Aqua
Rozetka.ua (Київ)
4 360 грн.
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Lavender
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless, RGB, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
4 380 грн.
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова комп'ютерна SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless 18000dpi з RGB підсвічуванням Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Lavender (62525)
Rozetka.ua (Київ)
3 588 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Aqua (62526)
Rozetka.ua (Київ)
3 652 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless Black (62523)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Rival 3 Gen 2 Wireless White (62524)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія