шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка SteelSeries Prime Mini за ціною від 1799 грн.
Відео 25Фото 5

Характеристики та опис SteelSeries Prime Mini

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий, кігтьовий; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 18000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорTrueMove Pro
Роздільна здатність сенсора100 – 18000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість450 ips
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Довжина кабелю2 м
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Розміри (ДхШхВ)120x66x41 мм
Вага61 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 4 588 грн.
SteelSeries Мишка SteelSeries Prime Mini 62421 Black
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini (62421) SS62421
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша STEELSERIES Prime mini Black (SS62421) SS62421
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Openshop.ua (Київ)
3 225 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black USB (62421) 62421
ШО (Київ)
3 598 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Цифра (Київ)
3 527 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Stls.store (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова SteelSeries Prime mini Black (62421)
АЛЛО (Київ)
← купити
SteelSeries 62421
Mallprix.com (Київ)
2 859 грн.
← купити
Ігрова миша SteelSeries Prime Mini (Black) (UA) 62421
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Touch (Дніпро)
2 799 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini (62421) Black 62421
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Tehnomart.com (Київ)
2 882 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421) Prime Mini Black (62421)
Denika.ua (Харків)
← купити
SteelSeries Prime Mini Black (62421) SS62421
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 862 грн.
← купити
SteelSeries Prime Mini Black (62421) PrimeMiniBlack(62421)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries 62421
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 970 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime mini (SS62421) Black SS62421
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini 62421 Black
Soho.com.ua (Київ)
3 169 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
icom.net.ua (Київ)
2 854 грн.
← купити
Миша STEELSERIES Prime mini black (62421)
Mobicase.net (Київ)
1 859 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова SteelSeries Prime Mini Black (62421SS)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова SteelSeries Prime Mini RGB Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Prime mini Black (SS62421)
Zhuk.ua (Київ)
2 841 грн.
← купити
SteelSeries 62421 — Мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Mini USB Black (62421) 62421
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 926 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
MAUDAU (Київ)
4 139 грн.
← купити
SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Kvshop.com.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна 870215
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421) 62421
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша SteelSeries Prime mini Black (SS62421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse RGB 18000dpi 5 кнопок чорна
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
MAUDAU (Київ)
3 815 грн.
← купити
Миша комп'ютерна ігрова SteelSeries Prime Mini 100 - 18000dpi Чорний (62421)
Rozetka.ua (Київ)
4 043 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
3 201 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Чорна (62421BK) 241444
Rozetka.ua (Київ)
3 265 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421) [87278]
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 060 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini
Rozetka.ua (Київ)
1 995 грн.
← купити
Дротова ігрова мишка SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse RGB 18000dpi 5кн Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 658 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini (62421)[11141]
Rozetka.ua (Київ)
4 554 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
4 053 грн.
← купити
SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
3 535 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 900 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
4 219 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini (ek11195)
Rozetka.ua (Київ)
4 588 грн.
← купити
Миша SteelSeries Prime Mini Gaming Mouse, RGB, 18000dpi., 5кн., чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 956 грн.
← купити
Миша комп'ютерна ігрова SteelSeries Prime Mini 100 - 18000dpi Чорний (62421)
Rozetka.ua (Київ)
3 726 грн.
← купити
Ігрова мишка SteelSeries Prime Mini (61 г, 18 000 CPI, RGB)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Prime Mini Black (62421)
Rozetka.ua (Київ)
4 288 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Prime Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка SteelSeries Prime Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка SteelSeries Prime Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія