шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Каталог /

Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити монітор Asus ROG Strix XG27ACMS за ціною від 18349 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Asus ROG Strix XG27ACMS

Габарити без підставки (мм): 615x367x60; Габарити (мм): 615x513x219; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; таймер; приціл; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс / 0.3 мс мінімальне /
Габарити (ШхВхТ)
615x513x219 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 349  до 27 059 грн.
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90LM0BE0-B01171
Moyo.ua (Київ)
20 499 грн.
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90LM0BE0-B01171
Artline.ua (Київ)
← купити
Asus Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS Black 27 (90LM0BE0-B01171)
MTA.ua (Київ)
19 399 грн.
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS 90LM0BE0-B01171
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Asus 27` ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Touch (Дніпро)
20 199 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90LM0BE0-B01171
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 320Hz 90LM0BE0-B01171
ШО (Київ)
18 637 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS IPS 320Hz 90LM0BE0-B01171 (UA)
Jabko.ua (Львів)
18 349 грн.
← купити
ASUS XG27ACMS
Mallprix.com (Київ)
19 148 грн.
← купити
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMS - 27" IPS / 2560×1440 / 320 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sy
Ktc.ua (Рівне)
← купити
ASUS XG27ACMS 90LM0BE0-B01171
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) Black 90LM0BE0-B01171
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 90LM0BE0-B01171
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Denika.ua (Харків)
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Semtech.com.ua (Луцьк)
19 383 грн.
← купити
Монітор 27" Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) Black 90LM0BE0-B01171
Vodafone.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS Black 27 (90LM0BE0-B01171)
Soho.com.ua (Київ)
19 889 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG DP XG27ACMS
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
21 068 грн.
← купити
Монітор ігровий IPS 27",2560*1440,320 Гц,USB-C,HDM I,DP XG27ACMS 90LM0BE0-B01171
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор ігровий ASUS XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90LM0BE0-B01171
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS HDMI, DP, USB-C, IPS, 2560x1440, 320Hz, 0.3ms, sRGB 130, AdaptiveSync, Pivot, HDR400 (90
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Tehnomart.com (Київ)
18 868 грн.
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Timesport.com.ua (Львів)
19 377 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Zhuk.ua (Київ)
18 869 грн.
← купити
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 252 грн.
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) UA 90LM0BE0-B01171
Sota.store (Київ)
18 994 грн.
← купити
ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90LM0BE0-B01171
Luckylink.kiev.ua (Київ)
19 710 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 90LM0BE0-B01171
icom.net.ua (Київ)
← купити
Asus ROG Strix XG27ACMS ROGStrixXG27ACMS
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS QHD IPS 320Hz (90LM0BE0-B01171)
MAUDAU (Київ)
22 795 грн.
← купити
Asus ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 90lm0be0-b01171
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ASUS Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS HDMI, DP, USB-C, IPS, 2560x1440, 320Hz, 0.3ms, sRGB 130, AdaptiveSync, Pivot, HDR40
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 320 Hz 90LM0BE0-B01171
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS
Кібернетики (Київ)
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Zaua.store (Львів)
19 380 грн.
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Redprice.sale (Львів)
21 136 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 90LM0BE0-B01171
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
18 717 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS 320Гц Чорний
Rozetka.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 320Hz ( Чорний ) 22346
Rozetka.ua (Київ)
25 811 грн.
← купити
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
21 374 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
20 266 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
22 833 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) [141739]
Rozetka.ua (Київ)
21 899 грн.
← купити
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор ігровий 27" Asus ROG Strix XG27ACMS IPS 2560x1440 320 Гц 350 кд/м Black (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
24 260 грн.
← купити
Монітор Asus 27" rog Strix xg27acms (90lm0be0-b01171) ips Black 320Hz
Rozetka.ua (Київ)
21 371 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
25 419 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 320Hz ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS (XG27ACMS) Fast IPS 320Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
25 199 грн.
← купити
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMS QHD IPS 320Hz (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
22 195 грн.
← купити
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
25 545 грн.
← купити
Монітор ASUS XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) ASUS 90LM0BE0-B01171 970503
Rozetka.ua (Київ)
27 059 грн.
← купити
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black
Rozetka.ua (Київ)
23 048 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" Asus ROG Strix XG27ACMS IPS 2560x1440 320 Гц 350 кд/м Black (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
23 195 грн.
← купити
Монітор 27" Asus ROG Strix XG27ACMS, Black (90LM0BE0-B01171)
Rozetka.ua (Київ)
22 337 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Strix XG27ACMS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus ROG Strix XG27ACMS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus ROG Strix XG27ACMS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія