шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Asus VA24EQSB за ціною від 6622 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Asus VA24EQSB

Габарити (мм): 540x450x211; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; вихід mini-Jack (3.5 мм);єми (додатково): вхід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 2x5Gbps; HDMI: HDMI v1.4; DisplayPort: DisplayPort v1.2
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
540x450x211 мм / з підставкою /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 622  до 9 876 грн.
Монітор 23.8" Asus VA24EQSB (90LM056F-B04170) 90LM056F-B04170
Artline.ua (Київ)
6 809 грн.
← купити
Asus Монітор Asus VA24EQSB 23.8 (90LM056F-B01170)
MTA.ua (Київ)
7 049 грн.
← купити
Монітор ASUS Eye Care VA24EQSB (90LM056F-B01170) 90LM056F-B01170
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Asus 23.8` VA24EQSB (90LM056F-B04170)
Touch (Дніпро)
6 699 грн.
← купити
Монiтор 23.8" ASUS VA24EQSB
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Asus 23.8" VA24EQSB IPS 75Hz 90LM056F-B04170 (UA)
Jabko.ua (Львів)
← купити
ASUS VA24EQSB
Mallprix.com (Київ)
6 967 грн.
← купити
Монітор ASUS VA24EQSB (90LM056F-B01170) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 75 Гц / AMD FreeSync / Pivot / HAS 90LM056F-B01170
Ktc.ua (Рівне)
6 837 грн.
← купити
Монітор Asus 23.8" VA24EQSB (90LM056F-B04170) IPS Black 90LM056F-B04170
Click.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Монітор Asus VA24EQSB-W (90LM0562-B01170)
Redprice.sale (Львів)
8 832 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus VA24EQSB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus VA24EQSB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus VA24EQSB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія