шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Каталог /

Монітор Asus ZenScreen MB16NCG

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Asus ZenScreen MB16NCG за ціною від 11955 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Asus ZenScreen MB16NCG

Габарити (мм): 358x246x11; відображення FPS; таймер; приціл; Adaptive-Sync; AMD сумісність: AMD FreeSync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Передача відео: Power Delivery; Підтримка HDR; Глибина кольору: 16.7M Colors; Статична контрастність: 1 500:1; Яскравість (кд/м²): 400
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1600 (16:10)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
358x246x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 955  до 16 409 грн.
Монітор 16" ASUS ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71) 90LM0CD1-B01N71
Moyo.ua (Київ)
11 955 грн.
← купити
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen MB16NCG IPS 155Hz 90LM0CD1-B01N71 (UA)
Jabko.ua (Львів)
12 949 грн.
← купити
Монітор ASUS ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71) 90LM0CD1-B01N71
E-server.com.ua (Київ)
12 277 грн.
← купити
Asus ZenScreen MB16NCG ZenScreenMB16NCG
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Asus ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71) ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71)
Denika.ua (Харків)
13 249 грн.
← купити
Монітор 16" Asus ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71) Black 90LM0CD1-B01N71
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen MB16NCG (90LM0CD1-B01N71) UA 90LM0CD1-B01N71
Sota.store (Київ)
12 919 грн.
← купити
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen mb16ncg mHDMI, 2xUSB-C, Audio, ips, 2560x1600, 16:10, 155Hz, sRGB 100, hdr10, Cover 9
Tviy-Dim.com (Київ)
12 723 грн.
← купити
Монітор ASUS 16" ZenScreen MB16NCG Portable QHD IPS 155Hz (90LM0CD1-B01N71)
MAUDAU (Київ)
14 010 грн.
← купити
Монітор 16" ASUS ZenScreen MB16NCG Portable Monitor (90LM0CD1-B01N71)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenScreen MB16NCG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus ZenScreen MB16NCG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus ZenScreen MB16NCG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія