шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Каталог /

Монітор Asus ZenScreen MB229CF

Ціни11Опис Відгуки1Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити монітор Asus ZenScreen MB229CF за ціною від 14696 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Asus ZenScreen MB229CF

Габарити без підставки (мм): 487x318x22; Габарити (мм): 487x722x301; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; таймер; приціл; Сабвуфер; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
21.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
487x722x301 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  20000 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
22 лютого 2026, 02:23 #
Переваги:передача кольорів, багато налаштувань

Недоліки:не помітив

Коментар:Хотів спочатку повернути, тому що не помітив що це не олед, але все-ж таки залишив, чудовий монітор, передача кольорів сама найкраща що я бачив серед ips матриць

Автор:Kirill  пользуюсь Asus ZenScreen MB229CF кілька місяців

ASUS ZenScreen MB229CF 便携式显示器评测- Root-Nation.com
ASUS ZenScreen MB229CF Portable Monitor Review - Root-Nation ...
Asus ZenScreen MB229CF
від 14 696  до 18 297 грн.
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Saren.com.ua (Львів)
16 074 грн.
← купити
Монітор Asus 21.5" ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70) Black 90LM08S5-B01A70
Telemart.ua (Київ)
17 899 грн.
← купити
Монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70) ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Denika.ua (Харків)
14 696 грн.
← купити
Монітор Asus 21,5" MB229CF (90LM08S5B01A70)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 822 грн.
← купити
Монітор портативний Asus 21.5" MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 070 грн.
← купити
Монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Rozetka.ua (Київ)
16 900 грн.
← купити
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Tomdom.in.ua (Львів)
16 073 грн.
← купити
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Redprice.sale (Львів)
16 067 грн.
← купити
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Timesport.com.ua (Львів)
16 064 грн.
← купити
Портативний монітор Asus ZenScreen MB229CF (90LM08S5-B01A70)
Rozetka.ua (Київ)
18 297 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenScreen MB229CF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus ZenScreen MB229CF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus ZenScreen MB229CF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія