шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Atlantic (об'єм)

Конфігурації і ціни 54Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Atlantic OPro Compact (PC 15 RB) за ціною від 4199 грн.

Серия Atlantic OPro Compact

Модифікації Atlantic OPro Compact 2
Где купить? [OPro Compact PC 15 RB]
Характеристики [OPro Compact PC 15 RB]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака15 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1600 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву37 хв / при нагріванні до 65°С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)40.4x33.8x34.8 см
Вага7.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  4800 грн.
Willer Palermo
AEVH-15R Palermo
від 3 336 грн.
TATRA LINE Cube TCBN
Cube TCBN-10-O
від 4 250 грн.
Hi-Therm Lumia Mini
Lumia Mini 10 A
від 4 599 грн.
TATRA LINE Cube TCBN
Cube TCBN-15-O
від 4 481 грн.
Midea D 20VI(U)
D10-20VI(O)
від 3 737 грн.
Willer Optima Mini
PA15R Optima Mini
від 3 551 грн.
MIXXUS Small Over 05
EWH-0510 Small Over
від 4 480 грн.
QUARTZ Vallon
Vallon 15 O
від 3 623 грн.
Electrolux Q-bic
EWH 10 Q-bic O
від 4 028 грн.
MIXXUS Small Over 11
EWH-1115 Small Over
від 4 400 грн.
Thermex Nuovo
Nuovo 10 O
від 3 592 грн.
KRONER Small
Small K15SA1.5
від 4 009 грн.
Haier ES Q1
ES15V-Q1
від 4 600 грн.
Zanussi Mini
ZWH/S 10 Mini O
від 4 180 грн.
KRONER Small
Small K10SA1.5
від 3 635 грн.
AquaTronic Compact C2M
Compact WO1015 C2M
від 4 640 грн.
Thermex Nuovo
Nuovo 15 O
від 3 833 грн.
MIXXUS Small Over 11
EWH-1110 Small Over
від 4 000 грн.
Midea D VG
D10-20VG(O)
від 4 100 грн.
Haier ES Q(R)
ES15V-Q1(R)
Atlantic Ondeo
Ondeo 10 A
від 4 659 грн.
Hotpoint-Ariston DUN...
DUNE RS 15
від 4 699 грн.
Haier ES Q(R)
ES10V-Q1(R)
від 3 790 грн.
Willer Optima Mini
PA10R Optima Mini
від 3 233 грн.
QUARTZ Vallon
Vallon 10 O
від 3 088 грн.
Zanussi Mini
ZWH/S 15 Mini O
від 4 788 грн.
LIN LIFDN
LIFDN2GY
від 4 797 грн.
LEOV LUB Small
LUB Small 10
від 3 229 грн.
Willer New Optima Mini
PA15R New Optima Mini
від 3 582 грн.
Willer Elf
PAL15R Elf
від 3 271 грн.

від 4 199  до 5 519 грн.
Atlantic Atlantic O'Pro Compact PC 15 RB 821453
Венкон (Київ)
4 399 грн.
← купити
Atlantic O’pro Compact PC 15 RB (1600W)
Atlantic-market.com.ua (Київ)
← купити
Atlantic O’Pro Compact PC 15 RB (1600W)
System-a.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Atlantic O’pro Compact PC 15 RB (1600W)
Atlantic-kiev.com.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Бойлер електричний Atlantic O'pro Compact PC 15 RB (1600W) 821453
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач побутовий електричний Atlantic Opro Compact PC 15 RB (1600W) 821453
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
ATLANTIC OPRO COMPACT PC 15 RB (1600W)
Pro100market.com.ua (Київ)
4 545 грн.
← купити
ATLANTIC OPRO COMPACT PC 15 RB (1600W)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 568 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Atlantic Opro Compact PC 15 RB (1600W) 821453 821453
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Atlantic Opro Compact PC 15 RB (1600W)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlantic OPro Compact PC 15 RB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Atlantic OPro Compact (PC 15 RB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Atlantic OPro Compact (PC 15 RB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія