шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Atlantic (об'єм)

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Atlantic OPro+ D400S (OPro+ VM 050 D400S) за ціною від 6068 грн.
Фото 10

Серия Atlantic OPro+ D400S

Модифікації Atlantic OPro+ D400S 3
Где купить? [OPro+ VM 050 D400S]
Характеристики [OPro+ VM 050 D400S]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву82 хв / при нагріванні до 65°С /
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
електрозахист (УЗО)
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)57.9x43.3x45.5 см
Вага14 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7500 грн.

від 6 068  до 6 499 грн.
Atlantic Atlantic Opro+ VM 050 D400S 2000W (841373) 841373
Венкон (Київ)
6 499 грн.
← купити
Бойлер ATLANTIC Opro+ VM 050 D400S 2000W 841373
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Водонагрівач Atlantic O'Pro+ VM 050 D400S (2000W) (841373)
Atlantic-kiev.com.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Бойлер електричний Atlantic Opro+ VM 050 D400S 841373
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач побутовий електричний Atlantic Opro+ VM 050 D400S (2000W) 841373
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
ATLANTIC OPRO+ VM 050 D400S (2000W) (841373)
Pro100market.com.ua (Київ)
6 098 грн.
← купити
ATLANTIC OPRO+ VM 050 D400S (2000W) (841373)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 129 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Atlantic Opro+ VM 050 D400S (2000W) 841373 841373
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач електричний Atlantic Opro+ VM 050 D400S (2000W) (46.7, Циліндрична, 579, 455, 433, 65±5, 220 V) 841373
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач ATLANTIC O-Pro+ VM 050 D400S (2000W) (841373)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlantic OPro+ VM 050 D400S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Atlantic OPro+ D400S (OPro+ VM 050 D400S). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Atlantic OPro+ D400S (OPro+ VM 050 D400S) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія