шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Atlantic (об'єм)

Конфігурації і ціни 55Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential (Vertigo Steatite 80 E) за ціною від 16548 грн.
Відео 7Фото 4

Серия Atlantic Vertigo Steatite Essential

Модифікації Atlantic Vertigo Steatite Essential 4
Где купить? [Vertigo Steatite 80 E]
Характеристики [Vertigo Steatite 80 E]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщенняуніверсальний (підвісний)
Об'єм бака65 л
2 бака
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2500 Вт
Режимів нагрівання2
Максимальна тем-ра води70 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву199 хв / при ∆t=48 °С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзалежить від встановлення
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)109x49x31 см
Вага32.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  21000 грн.

від 16 548  до 18 799 грн.
Atlantic Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220G 1500W (841395) 841395
Венкон (Київ)
18 799 грн.
← купити
Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220G 1500W (841395)
Atlantic-market.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S (1500W)(841307)
Atlantic-kiev.com.ua (Київ)
17 799 грн.
← купити
ATLANTIC VERTIGO STEATITE ESSENTIAL 80 MP-065 2F 220E-S 1500W (GE) (841414)
Pro100market.com.ua (Київ)
18 285 грн.
← купити
ATLANTIC VERTIGO STEATITE ESSENTIAL 80 MP-065 2F 220E-S 1500W (GE) (841414)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
18 377 грн.
← купити
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S
Mirtovara.com.ua (Київ)
16 548 грн.
← купити
Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220G (1500W) (841395)
Algo.ua (Київ)
← купити
Водонагреватель Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S, 841307 841307
Aqua-home.com.ua (Харків)
17 490 грн.
← купити
ATLANTIC VERTIGO STEATITE ESSENTIAL 80 MP-065 2F 220E-S 1500W (GE) (841414)
1smarty.com.ua (Київ)
18 193 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP 065 2F-220E-S (1500W) (841307)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlantic Vertigo Steatite 80 E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential (Vertigo Steatite 80 E). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential (Vertigo Steatite 80 E) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія