шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Atleto 152 за ціною від 2970 грн.
Відео 2Фото 7

Характеристики та опис Atleto 152

Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 152x152x110; Макс. навантаження (кг): 60; Сітка: зовнішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
60 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
152x152x110 см
Висота сітки
80 см
Кількість пружин
36 шт.
Комплектація
захисна сітка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  4400 грн.

від 2 970  до 6 595 грн.
Батут дитячий Atleto вуличний із сіткою 152 см синій (112-76-21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Дитячий батут Atleto 152 см з сіткою синій (21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 519 грн.
← купити
Батут Atleto 152 см із сіткою синій (5 ft)
Rozetka.ua (Київ)
2 970 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 152 см з захисною сіткою на блискавці до 60 кг Синій (134-76-21000101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батут Atleto 152 см з сіткою для дітей молодшого віку синій (80-76-21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 144 грн.
← купити
Батут Atleto 152 см із зовнішньою сіткою на 36 пружин до 60 кг синій (21-76-21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 142 грн.
← купити
Батут Atleto 152 см з сіткою жовтий (5 ft)
Rozetka.ua (Київ)
6 595 грн.
← купити
Батут для дітей Atleto 152 см з сіткою синій (21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 302 грн.
← купити
Дитячий батут Atleto 152 см з сіткою синій (21000101)
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 152 см з сіткою жовтий
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto 152, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Atleto 152. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Atleto 152 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія