шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Atleto 183 за ціною від 3815 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Atleto 183

Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 183x183x212; Макс. навантаження (кг): 150; Сітка: зовнішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
183x183x212 см
Висота сітки
160 см
Кількість пружин
36 шт.
Вага
28 кг
Комплектація
захисна сітка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 815  до 5 490 грн.
Батут дитячий Atleto з сіткою 183 см і пружинами до 50 кг Рожевий (117-76-42400453)
Rozetka.ua (Київ)
4 156 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto з сіткою 183 см і пружинами до 50 кг Чорний (117-76-42400450)
Rozetka.ua (Київ)
4 208 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto з сіткою 183 см і пружинами до 50 кг Синій (117-76-42400449)
Rozetka.ua (Київ)
4 017 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto з сіткою 183 см і пружинами до 50 кг Зелений (117-76-42400451)
Rozetka.ua (Київ)
4 087 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto з сіткою 183 см і пружинами до 50 кг Червоний (117-76-42400452)
Rozetka.ua (Київ)
4 367 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 183 см рожевий з внутрішньою захисною сіткою та драбинкою для дому та вулиці (125-76-42400498)
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 183 см зелений з внутрішньою захисною сіткою та драбинкою для дачі (125-76-42400456)
Rozetka.ua (Київ)
4 364 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 183 см різнокольоровий з внутрішньою захисною сіткою та драбинкою для дому та вулиці (125-76-21000135)
Rozetka.ua (Київ)
4 512 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 183 см червоний з внутрішньою захисною сіткою та драбинкою для дому та вулиці (125-76-42400497)
Rozetka.ua (Київ)
4 545 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 183 см синій з внутрішньою сіткою та драбинкою для дачі та дому (125-76-42400454)
Rozetka.ua (Київ)
4 696 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto 183, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Atleto 183. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Atleto 183 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія