шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Atleto 374 за ціною від 7273 грн.
Відео 2Фото 27

Характеристики та опис Atleto 374

драбина; Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 374x374x250; Макс. навантаження (кг): 150; Сітка: зовнішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
374x374x250 см
Висота сітки
190 см
Кількість пружин
72 шт.
Вага
48 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 273  до 11 671 грн.
Батут Atleto 374 см з внутрішньою сіткою та драбинкою зелений + подарунок м'ячик 21000703
Batutprom.com.ua (Луцьк)
8 922 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 374 см зелений з внутрішньою захисною сіткою та драбинкою для дачі та вулиці (125-76-21000703)
Rozetka.ua (Київ)
10 097 грн.
← купити
Батут Atleto 374 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000325
Batutprom.com.ua (Луцьк)
8 891 грн.
← купити
Батут Atleto 374 см з сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000140
Batutprom.com.ua (Луцьк)
8 004 грн.
← купити
Батут Atleto 374 см з внутрішньою сіткою та драбинкою зелений (21000703)
Rozetka.ua (Київ)
9 111 грн.
← купити
Батут Atleto 374 см з внутрішньою сіткою multikolor (21000325)
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою 374 см Atleto рожевий (42400462)
Rozetka.ua (Київ)
8 690 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою 374 см Atleto чорний (42400459)
Rozetka.ua (Київ)
9 383 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою 374 см Atleto (20001200)
Rozetka.ua (Київ)
7 843 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 374 см Atleto синій (42400458)
Rozetka.ua (Київ)
7 982 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto 374, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Atleto 374. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Atleto 374 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія