шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел ATON Compact 12EU за ціною від 18760 грн.

Характеристики та опис ATON Compact 12EU

Вага (кг): 48; Розмір топки: Габарити (мм): 700x630x245; Камера згоряння: відкрита (димохідний); КПД (%): 90; Макс. t теплоносія (°С): 90; Корисна потужність (кВт): 12; Площа опалення (м²): 96; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: парапетний; Джерело енергії: газ
Джерело енергії
газ
Розміщення
парапетний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
96 м²
Корисна потужність
12 кВт
КПД
90 %
Камера згоряння
відкрита (димохідний)
Діаметр димаря
130 мм
Габарити (ВхШхГ)
700x630x245 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 760  до 24 420 грн.
Газовий котел ATON COMPACT 12 ЕУ
Denika.ua (Харків)
21 530 грн.
← купити
Газовый котел ATON Compact 12 ЕУ парапетный 12 кВт.
Digl.com.ua (Дніпро)
20 890 грн.
← купити
Газовий котел ATON Compact 12EУ 12 кВт 310103У
More-doma.ua (Харків)
19 290 грн.
← купити
Газовий котел парапетний ATON Compact 12 ЄУ 12,5 кВт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газовий котел парапетний ATON COMPACT 12ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
20 900 грн.
← купити
Парапетний газовий котел ATON COMPACT 12 ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
19 560 грн.
← купити
Compact 12EУ ATON котел газовий парапетний 12 кВт
Rozetka.ua (Київ)
18 760 грн.
← купити
Газовий котел ATON COMPACT 12 ЄУ
Rozetka.ua (Київ)
21 961 грн.
← купити
Котел газовий ATON Compact 12ЄУ + труба
Rozetka.ua (Київ)
24 420 грн.
← купити
Котел газовий ATON Compact 12EУ + труба
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ATON Compact 12EU, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел ATON Compact 12EU. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел ATON Compact 12EU у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія