шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел ATON Compact 16EU за ціною від 22400 грн.

Характеристики та опис ATON Compact 16EU

Вага (кг): 59; Розмір топки: Габарити (мм): 700x740x275; Камера згоряння: відкрита (димохідний); КПД (%): 90; Макс. t теплоносія (°С): 90; Корисна потужність (кВт): 16; Площа опалення (м²): 128; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: парапетний; Джерело енергії: газ
Джерело енергії
газ
Розміщення
парапетний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
128 м²
Корисна потужність
16 кВт
КПД
90 %
Камера згоряння
відкрита (димохідний)
Діаметр димаря
130 мм
Габарити (ВхШхГ)
700x740x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 22 400  до 25 261 грн.
Газовый котел ATON Compact 16 EУ
Teploresurs.com.ua (Київ)
24 525 грн.
← купити
Газовий котел ATON Compact 16EУ
Wodogray.com.ua (Київ)
22 400 грн.
← купити
Газовый котел ATON Compact 16 ЕУ парапетный 16 кВт.
Digl.com.ua (Дніпро)
23 810 грн.
← купити
Котел газовий парапетний ATON Compact 16ЕУ, 16 кВт, одноконтурний, АОГВМН-16ЕУ (310104У) 310104У
More-doma.ua (Харків)
23 115 грн.
← купити
Газовий котел ATON Compact 16 ЕУ
Denika.ua (Харків)
← купити
Газовий котел парапетний ATON Compact 16ЄУ 16 кВт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газовий котел парапетний ATON COMPACT 16ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Парапетний газовий котел ATON COMPACT 16 ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
22 655 грн.
← купити
Compact 16EУ ATON котел газовий парапетний 16 кВт
Rozetka.ua (Київ)
22 500 грн.
← купити
Котел газовий парапетний ATON Compact 16EУ
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ATON Compact 16EU, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел ATON Compact 16EU. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел ATON Compact 16EU у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія