шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни85Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити клавіатура Attack Shark X68 HE за ціною від 2189 грн.
Відео 15Фото 23

Характеристики та опис Attack Shark X68 HE

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; PBT-кейкапи; Конструкція клавіш: магнітна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 65% (ультракомпактна, без F-ряду); Тип: ігрові
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат65% (ультракомпактна, без F-ряду)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
Частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
PBT-кейкапи
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

Attack Shark X68 HE: Seriously Good Price for a Magnetic Gaming ...
від 2 189  до 4 299 грн.
Клавіатура Attack Shark X68 HE RGB Magnetic Linear Switches Black Contours (AS-6972792470634-BK)
Touch (Дніпро)
2 389 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68HE Black Contours
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 299 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Side Printed RGB Gradient Black
MAUDAU (Київ)
2 384 грн.
← купити
Клавіатура дротова Attack Shark X68 Magnetic Switch USB Black Transparent (AS-6972792470634-BK)
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE RGB Magnetic Linear Switches Black (AS-6972792471044-B-UA)
Touch (Дніпро)
2 189 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68HE White Contours
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Contours Side Printed RGB Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Contours Side Printed RGB White
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE RGB Black
MAUDAU (Київ)
2 235 грн.
← купити
Ігрова магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE,RGB,Rapid Trigger, Чорний з лініями
MAUDAU (Київ)
← купити
Ігрова магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE,RGB,Rapid Trigger, Темно-сірий
MAUDAU (Київ)
← купити
Ігрова магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE,RGB,Rapid Trigger, Білий
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Ігрова магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE,RGB,Rapid Trigger, Рожевий
MAUDAU (Київ)
2 499 грн.
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0.1mm. Rap
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Pink contour Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0.1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE White contour Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0.
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black gradient Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Gradient Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE White Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0.1mm. Rap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Pink Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0.1mm. Rapi
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Механічна клавіатура на магнітних перемикачах ATTACK SHARK X68HE з підсвічуванням RGB White
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
ІГРОВА Магнітна Клавіатура Attack Shark X68 HE BLACK , механічна на магнітних свічах
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE Black Gradient з RGB підсвіткою Магнітні світчі Rapid Trigger
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE White Contours з RGB підсвіткою Магнітні світчі Rapid Trigger
Rozetka.ua (Київ)
2 590 грн.
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Магнітні свічі
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE Rapid Trigger 68 (RGB) Білий контур
Rozetka.ua (Київ)
2 200 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE WHITE Contours Rapid Trigger, магнітні перемикачі Hall Effect, RGB, 66 клаві
Rozetka.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE BLACK Contours Rapid Trigger, магнітні перемикачі Hall Effect, RGB, 66 клаві
Rozetka.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Gray gradient Rapid Trigger, магнітні перемикачі Hall Effect, RGB, 66 клавіш
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE BLACK Rapid Trigger, магнітні перемикачі Hall Effect, RGB, 66 клавіш, USBC,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна Ігрова ATTACK SHARK X68 HE Rapid Trigger Біла Клавіатура, 60, 8K, RGB, Hot Swap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна Ігрова ATTACK SHARK X68 HE Rapid Trigger Чорна Contour Клавіатура, 60, 8K, RGB, Hot Swap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна Ігрова ATTACK SHARK X68 HE Rapid Trigger Чорна Клавіатура, 60, 8K, RGB, Hot Swap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE RGB Magnetic Linear Switches Black Contours (AS-6972792470634-BK) [166742]
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE RGB Magnetic Linear Switches Black (AS-6972792471044-B-UA) [166743]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE Rapid Trigger 68 (RGB) Рожева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Механічна клавіатура на магнітних світчах Attack SHARK X68 HE Rapid Trigger, 68 key PBT, RGB, Win,Mac OS, BLACK/ЧОРНА (X68HE
Rozetka.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black gradient Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування, 68 keys, Switch 0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Grey Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE BLACK Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE WHITE Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE ,для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Black-Contour Line, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
3 001 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Moonlit Night, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Магнітні свічі White
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Магнітні свічі Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Магнітні свічі White
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Магнітна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE 8kHz Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE 8kHz Чорний з градієнтом
Rozetka.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE (для геймінгу,RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Black-Contour Line, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Клавіатура дротова Attack Shark X68 HE Magnetic Switch Pink Contours
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Клавіатура дротова Attack Shark X68 HE Magnetic Switch Black Contours
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, чорна, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
3 030 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE, для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Black-Contour Line, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
3 029 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Moonlit Night, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
3 005 грн.
← купити
Механічна клавіатура Attack SHARK X68 HE (66 клавіш, RGB, Type-C, магнітні світчі)
Rozetka.ua (Київ)
2 874 грн.
← купити
Магнітна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE 8kHz
Rozetka.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити
Магнітна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE 8kHz Білий контур
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE 8kHz Чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Pink Магнітні світчі. Дротова 8000Hz/s. RGB Підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Rapid Trigger на магнітних світчах 60 дротова з підсвічуванням RGB - Black
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Rapid Trigger на магнітних світчах 60 дротова з підсвічуванням RGB - Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Магнітні свічі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Магнітні свічі
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
ATTACK SHARK X68 HE Black Contour Lines — магнітна ігрова клавіатура 60, 8000 Гц, Rapid Trigger
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black-Contour Line, 65, RGB, Outemu Jade White Magnetic, 8KHz, USB-C | Геймерська
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Line, 65, RGB, Outemu Jade White Magnetic, 8KHz, USB-C | Геймерська
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Moonlit Night Line, 65, RGB, Outemu Jade White Magnetic, 8KHz, USB-C | Геймерська
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова механічна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Contour — Магнітні світчі, Rapid Trigger, 8000Hz, RGB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Monolith — Професійна швидкість 8000Hz, Rapid Trigger, RGB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура ATTACK SHARK X68 HE White Contour — Магнітні світчі , 8000Hz, RGB, Біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Contours Side Printed RGB White
Rozetka.ua (Київ)
2 708 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Side Printed RGB Gradient Black
Rozetka.ua (Київ)
2 711 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X68 HE Contours Side Printed RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE White Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Gradient Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Black Contour Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Grey Contour Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Pink Contour Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ATTACK SHARK X68 HE Blue Magnetic Switch Дротова Механічна RGB Підсвічування З Підтримкою HOT-SWAP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Механічна ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE Rapid Trigger 68 (RGB) Чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 949 грн.
← купити
Механічна ігрова клавіатура Attack Shark X68 HE Rapid Trigger 68 (RGB) Біла
Rozetka.ua (Київ)
2 939 грн.
← купити
ATTACK SHARK X68 HE Клавіатура для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Moonlit Night, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ATTACK SHARK X68 HE Клавіатура для геймінгу (RGB, Outemu Jade White Magnetic Switch, 65, Black-Contour Line, дротова)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Магнітна клавіатура Attack Shark X68 HE Black, 65, Hall Effect, Rapid Trigger, 8000 Гц опитування, RGB підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark X68 HE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Attack Shark X68 HE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Attack Shark X68 HE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія