шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Attack Shark X87 за ціною від 2099 грн.
Відео 13Фото 34

Характеристики та опис Attack Shark X87

Розміри (мм): 365x135; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Linear Blueberry; Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіLinear Blueberry
Сила натискання38 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.3 мм
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри365x135 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2900 грн.

від 2 099  до 3 099 грн.
Attack Shark Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless Star Black (AS-6972792470429-SB)
MTA.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Cheese White (AS-6972792471471-CW)
Touch (Дніпро)
2 099 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792471471-CW) Cheese White AS-6972792471471-CW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-SB) Star Black (G-000003585) G-000003585
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Attack Shark X87 Strawberry Switch Bluetooth/Wireless/USB White-Black (AS-6972792471471-CW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Star Black (AS-6972792470429-SB)
Touch (Дніпро)
2 189 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-CW) Cheese White AS-6972792470429-CW
Telemart.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-SB) Star Black AS-6972792470429-SB
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Attack Shark X87 Bluetooth/Wireless/USB Black-Yellow (AS-6972792470429-SB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Бездротова ATTACK SHARK X87 BLACKBERRY Механічна (2.4G/Bluetooth/USB type-c) RGB Підсвічування , 87
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark X87, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Attack Shark X87. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Attack Shark X87 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія