шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Attack Shark X87 за ціною від 2099 грн.
Відео 13Фото 34

Характеристики та опис Attack Shark X87

Розміри (мм): 365x135; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Linear Blueberry; Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіLinear Blueberry
Сила натискання38 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.3 мм
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри365x135 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2900 грн.

від 2 099  до 3 099 грн.
Attack Shark Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless Star Black (AS-6972792470429-SB)
MTA.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Cheese White (AS-6972792471471-CW)
Touch (Дніпро)
2 099 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792471471-CW) Cheese White AS-6972792471471-CW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-SB) Star Black (G-000003585) G-000003585
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Attack Shark X87 Strawberry Switch Bluetooth/Wireless/USB White-Black (AS-6972792471471-CW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Star Black (AS-6972792470429-SB)
Touch (Дніпро)
2 189 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-CW) Cheese White AS-6972792470429-CW
Telemart.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X87 RGB Linear Strawberry Switch Wireless (AS-6972792470429-SB) Star Black AS-6972792470429-SB
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Attack Shark X87 Bluetooth/Wireless/USB Black-Yellow (AS-6972792470429-SB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Бездротова ATTACK SHARK X87 BLACKBERRY Механічна (2.4G/Bluetooth/USB type-c) RGB Підсвічування , 87
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark X87, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Attack Shark X87. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Attack Shark X87 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія