шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg за ціною від 849 грн.

Характеристики та опис Bambu Lab PLA Basic Black 1kg

Упаковка: котушка; Температура стола / платформи (°С): 35 – 45; Температура екструдера (°С): 190 – 230; Температура плавлення (°С): 160; Швидкість друку (мм/с): 300; Діаметр (мм): 1.75; Матеріал: PLA
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Швидкість друку300 мм/с
Температура плавлення160 °С
Температура екструдера190 – 230 °С
Температура стола / платформи35 – 45 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1500 грн.

від 849  до 25 000 грн.
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм, чорний, без котушки (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE) A00-K0-1.
Artline.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Redprice.sale (Львів)
1 097 грн.
← купити
Bambu Lab Пластик для 3D-принтера Bambu Lab PLA Basic без котушки Black (10101)
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Bambu Lab Bambu Lab PLA Basic Black (10101) з котушкою Пластик для 3D-принтера Bambu Lab PLA Basic Black (10101) з котушкою
Kvshop.com.ua (Київ)
999 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Чорний Refill (Без Котушки) з RFID чіпо
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм Чорний (A00-K0-1.75-1000-SPL) A00-K0-1.75-1000-SPL
Artline.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 103 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Saren.com.ua (Львів)
1 104 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Чорний з Котушкою / Filament With Spool
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Набір 4 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Jade White (10100) - 2шт та Black (10101) - 2шт для 3D-принтера / 1.75mm Білий та
Rozetka.ua (Київ)
5 500 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Jade White (10100) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Білий та Чорний з Ко
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
10 Кілограм PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1.75mm Чорний з Котушкою по 1кг (10шт)/
Rozetka.ua (Київ)
12 000 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Silver (10102) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Сірий та Чорний з Котушк
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір 2 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Gold (10401) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Золотий та Чорний з Котушк
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір 4 кг Різного Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір 6 кг Різного Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
8 400 грн.
← купити
Набір 3 кг Різного Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластик Bambu Lab PLA Basic Red (10200) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Червоний та Чорний з Котушк
Rozetka.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластик Bambu Lab PLA Basic Sunflower Yellow (10402) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Жовтий та Чорн
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір 20шт. PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Jade White (10100) (10Кг) + Black (10101) (10Кг) для 3D-принтера - 1Кг
Rozetka.ua (Київ)
25 000 грн.
← купити
Набір з 8кг Найкращого Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (101
Rozetka.ua (Київ)
11 000 грн.
← купити
PLA-пластик Bambu Lab Basic для 3D-принтера з котушкою 1 кг Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
PLA-пластик Bambu Lab Basic для 3D-принтера без котушки 1 кг Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
1 354 грн.
← купити
Пластиковий матеріал для 3D прінтера Bambu Lab PLA Basic - Black (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE) без котушки
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab PLA Basic Refill без бабіни 1 кг Чорний 10101r
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм Чорний (A00-K0-1.75-1000-SPL)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм, чорний, без котушки (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE)
Rozetka.ua (Київ)
934 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab - PLA Basic / Black - Чорний (10101) / на бобіні / 1кг / A00-K0-1.75-1000-SPL
Rozetka.ua (Київ)
2 238 грн.
← купити
Пластиковий матеріал для 3D прінтера Bambu Lab PLA Basic - Black (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE) без котушки
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
PLA Basic Bambu Lab Black (10101) LA0019 1 кг Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 898 грн.
← купити
Пластик/філамент для 3D-принтера з котушкою Bambu Lab PLA Basic Filament with spool 1kg - Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Rozetka.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Пластик/філамент для 3D-принтера без котушки Bambu Lab PLA Basic Refill Filament 1kg - Black (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE)
Rozetka.ua (Київ)
1 529 грн.
← купити
PLA-пластик Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Чорний з Котушкою з RFID чіпом Міткою (NFC)
Rozetka.ua (Київ)
1 495 грн.
← купити
Філамент для 3D-друку Bambu Lab PLA Basic Black (10101) 1kg, Чорний філамент без котушки
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Rozetka.ua (Київ)
2 339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab PLA Basic Black 1kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія