шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg за ціною від 849 грн.

Характеристики та опис Bambu Lab PLA Basic Black 1kg

Упаковка: котушка; Температура стола / платформи (°С): 35 – 45; Температура екструдера (°С): 190 – 230; Температура плавлення (°С): 160; Швидкість друку (мм/с): 300; Діаметр (мм): 1.75; Матеріал: PLA
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Швидкість друку300 мм/с
Температура плавлення160 °С
Температура екструдера190 – 230 °С
Температура стола / платформи35 – 45 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1500 грн.

від 849  до 25 000 грн.
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм, чорний, без котушки (A00-K0-1.75-1000-SPLFREE) A00-K0-1.
Artline.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Redprice.sale (Львів)
1 097 грн.
← купити
Bambu Lab Пластик для 3D-принтера Bambu Lab PLA Basic без котушки Black (10101)
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Bambu Lab Bambu Lab PLA Basic Black (10101) з котушкою Пластик для 3D-принтера Bambu Lab PLA Basic Black (10101) з котушкою
Kvshop.com.ua (Київ)
999 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Чорний Refill (Без Котушки) з RFID чіпо
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
PLA Basic Filament (пластик) для 3D принтера Bambu Lab 1кг, 1.75мм Чорний (A00-K0-1.75-1000-SPL) A00-K0-1.75-1000-SPL
Artline.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Філамент Bambu Lab PLA Basic 1kg Jade Black (A00-K0-1.75-1000-spl)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 103 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Black (10101) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Чорний з Котушкою / Filament With Spool
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Набір 4 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Jade White (10100) - 2шт та Black (10101) - 2шт для 3D-принтера / 1.75mm Білий та
Rozetka.ua (Київ)
5 500 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic Jade White (10100) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Білий та Чорний з Ко
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab PLA Basic Black 1kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Black 1kg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія