шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Blue 1kg за ціною від 1130 грн.

Характеристики та опис Bambu Lab PLA Basic Blue 1kg

Упаковка: котушка; Температура стола / платформи (°С): 35 – 45; Температура екструдера (°С): 190 – 230; Температура плавлення (°С): 160; Швидкість друку (мм/с): 300; Діаметр (мм): 1.75; Матеріал: PLA
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Швидкість друку300 мм/с
Температура плавлення160 °С
Температура екструдера190 – 230 °С
Температура стола / платформи35 – 45 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1700 грн.

від 1 130  до 14 500 грн.
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Blue (10601) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Синій Refill (Без Котушки) з RFID чіпом
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Blue (10601) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Синій з Котушкою / Filament With Spool
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластик Bambu Lab PLA Basic Blue (10601) та Sunflower Yellow (10402) для 3D-принтера / 1.75mm Синій та Жовтий
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Набір 2 кг PLA Пластик Bambu Lab PLA Basic Blue (10601) та Black (10101) для 3D-принтера / 1.75mm Синій та Чорний з Котушкам
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір з 10кг Найкращого PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101) / Red
Rozetka.ua (Київ)
13 100 грн.
← купити
Набір з 11 кг Найкращого PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101) / Re
Rozetka.ua (Київ)
14 500 грн.
← купити
Набір 3 кг Різного Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Black (10101)
Rozetka.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
PLA-пластик Bambu Lab Basic для 3D-принтера без котушки 1 кг Blue (10601)
Rozetka.ua (Київ)
1 354 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab PLA Basic Refill без бабіни 1 кг Синій 10601r
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab - PLA Basic / Blue - Синій (10601) / на бобіні / 1кг / A00-B9-1.75-1000-SPL
Rozetka.ua (Київ)
2 238 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab PLA Basic Blue 1kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Blue 1kg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Blue 1kg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія