шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg за ціною від 1180 грн.

Характеристики та опис Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg

Упаковка: котушка; Температура стола / платформи (°С): 35 – 45; Температура екструдера (°С): 190 – 230; Температура плавлення (°С): 160; Швидкість друку (мм/с): 300; Діаметр (мм): 1.75; Матеріал: PLA
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Швидкість друку300 мм/с
Температура плавлення160 °С
Температура екструдера190 – 230 °С
Температура стола / платформи35 – 45 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  1900 грн.

від 1 180  до 1 999 грн.
Філамент для 3D-принтерів Bambu Lab PLA Basic 1kg Blue Grey (A00-B1-1.75-1000-spl)
Touch (Дніпро)
1 599 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Red (10200) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Червоний Refill (Без Котушки) з RFID чіпо
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Blue Grey (10602) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Оранжевий Refill (Без Котушки) з RF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PLA-пластик Bambu Lab Basic для 3D-принтера без котушки 1 кг Blue Grey (10602)
Rozetka.ua (Київ)
1 354 грн.
← купити
PLA-пластик Bambu Lab Basic для 3D-принтера з котушкою 1 кг Blue Grey (10602)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Філамент для 3D-принтерів Bambu Lab PLA Basic 1kg Blue Grey (A00-B1-1.75-1000-spl) [131405]
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Філамент для 3D-принтерів Bambu Lab PLA Basic 1kg Blue Gray (A00-B1-1.75-1000-SPL)
Rozetka.ua (Київ)
1 880 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab - PLA Basic / Blue Grey - Синьо-сірий (10602) / без бобіни / 1кг / A00-B1-1.75-1000-SPLFREE
Rozetka.ua (Київ)
1 988 грн.
← купити
Філамент для 3D-друку Bambu Lab PLA Basic Blue Grey (10602) 1kg, Синьо-сірий філамент без котушки
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Blue Grey 1kg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія