шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити пластик для 3D друку Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg за ціною від 1160 грн.

Характеристики та опис Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg

Упаковка: котушка; Температура стола / платформи (°С): 35 – 45; Температура екструдера (°С): 190 – 230; Температура плавлення (°С): 160; Швидкість друку (мм/с): 300; Діаметр (мм): 1.75; Матеріал: PLA
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Швидкість друку300 мм/с
Температура плавлення160 °С
Температура екструдера190 – 230 °С
Температура стола / платформи35 – 45 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  1900 грн.

від 1 160  до 6 895 грн.
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Bambu Green (10501) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Бамбу Зелений з Котушкою / Filame
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Набір 5 кг Різного Фірмового PLA Пластиу Bambu Lab PLA Basic з Котушками та RFID чіпом Міткою (NFC) по 1 кг - Jade White (10
Rozetka.ua (Київ)
6 895 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Bambu Green (10501) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Зелений Refill (Без Котушки) з RF
Rozetka.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab PLA Basic Refill без бабіни 1 кг Зелений 10501r
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab - PLA Basic / Bambu Green - Бамбуково-зелений (10501) / без бобіни / 1кг / A00-G6-1.75-1000-SPLFREE
Rozetka.ua (Київ)
1 988 грн.
← купити
Пластик Bambu Lab - PLA Basic / Bambu Green - Бамбуково-зелений (10501) / на бобіні / 1кг / A00-G6-1.75-1000-SPL
Rozetka.ua (Київ)
2 238 грн.
← купити
PLA Basic Bambu Lab Bambu Green (10501) LA0013 1 кг Зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 898 грн.
← купити
PLA-пластик Філамент Bambu Lab PLA Basic Bambu Green (10501) для 3D-принтера - 1Кг, 1.75mm Бамбу Зелений з Котушкою та з RFI
Rozetka.ua (Київ)
1 495 грн.
← купити
Філамент для 3D-друку Bambu Lab PLA Basic Bambu Green (10501) 1kg, Яскраво-зелений філамент без котушки
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пластик для 3d друку Bambu Lab PLA Basic Bambu Green 1kg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія