шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001018 за ціною від 6219 грн.

Характеристики та опис Barazzoni Tummy Evolution 018001018

Країна походження бренду: Італія; Ручки: металеві; Матеріал: сталь; багатошарове дно; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 4.25; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 18; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
18 см
Об'єм
4.25 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 219  до 8 064 грн.
Каструля Barazzoni Tummy 18 см 4.25 л (18001018)
MAUDAU (Київ)
6 219 грн.
← купити
Barazzoni TUMMY 4,25 л (018001018) TUMMY4,25л(018001018)
COMFY.ua (Київ)
6 227 грн.
← купити
Каструля Barazzoni Tummy 018001018 18 см 4.25 л срібляста 4840966
Rozetka.ua (Київ)
6 356 грн.
← купити
Каструля Barazzoni Tummy 018001018 18 см 4.25 л срібляста
Rozetka.ua (Київ)
6 645 грн.
← купити
Кастрюля 4,25 л Barrazoni Tummy Evolution висока з кришкою (018001018)
Rozetka.ua (Київ)
8 064 грн.
← купити
Каструля 4,25 л Barrazoni Tummy Evolution висока з кришкою (018001018)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barazzoni Tummy Evolution 018001018, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001018. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001018 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія