шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001022 за ціною від 7509 грн.

Характеристики та опис Barazzoni Tummy Evolution 018001022

Країна походження бренду: Італія; Ручки: металеві; Матеріал: сталь; багатошарове дно; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 7.25; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 22; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
22 см
Об'єм
7.25 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 509  до 10 066 грн.
Каструля Barazzoni Tummy 22 см 7.5 л (18001022)
MAUDAU (Київ)
7 509 грн.
← купити
Barazzoni TUMMY 7.25 л (018001022) TUMMY7.25л(018001022)
COMFY.ua (Київ)
7 996 грн.
← купити
Каструля Barazzoni Tummy 18001022 22 см 7.5 л срібляста 4834734
Rozetka.ua (Київ)
8 161 грн.
← купити
Каструля Barazzoni Tummy 18001022 22 см 7.5 л срібляста
Rozetka.ua (Київ)
8 533 грн.
← купити
Каструля 7,5 л Barrazoni Tummy Evolution висока з кришкою (018001022)
Rozetka.ua (Київ)
10 066 грн.
← купити
Каструля tummy 22 см 7.5 л Barazzoni нержавіюча сталь металева (018001022)
Rozetka.ua (Київ)
9 595 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barazzoni Tummy Evolution 018001022, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001022. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001022 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія