шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001026 за ціною від 10839 грн.

Характеристики та опис Barazzoni Tummy Evolution 018001026

Країна походження бренду: Італія; Ручки: металеві; Матеріал: сталь; багатошарове дно; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 12; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 26; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
26 см
Об'єм
12 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 839  до 13 945 грн.
Каструля Barazzoni Tummy 26 см 12 л (18001026)
MAUDAU (Київ)
10 839 грн.
← купити
Barazzoni TUMMY 12 л (018001026) TUMMY12л(018001026)
COMFY.ua (Київ)
11 548 грн.
← купити
Каструля Barazzoni Tummy 18001026 26 см 12 л срібляста
Rozetka.ua (Київ)
12 323 грн.
← купити
Кастрюля 12 л Barrazoni Tummy Evolution висока з кришкою (018001026)
Rozetka.ua (Київ)
13 945 грн.
← купити
Каструля tummy 26 см 12 л Barazzoni нержавіюча сталь металева (018001026)
Rozetka.ua (Київ)
13 858 грн.
← купити
Каструля 12 л Barrazoni Tummy Evolution висока з кришкою (018001026)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barazzoni Tummy Evolution 018001026, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001026. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Barazzoni Tummy Evolution 018001026 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія