шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Пилосос BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner

Ціни137Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner за ціною від 1939 грн.
Відео 13Фото 16

Характеристики та опис BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner

Вага (кг): 0.7; Габарити (см): 29.6x5.65х5.65; Рівень шуму (дБ): 75; Час роботи (хв): 45; Ємність акумулятора (Агод): 8; Живлення: акумулятор; гнучкий шланг; пилова: пилова; Функції насадок: щілинна: щілинна; Фільтр тонкого очищення: HEPA;єм пилозбірника (л): 0.07; Об' Сила всмоктування (Па): 12000
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування12000 Па
Об'єм пилозбірника0.07 л
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокщілинна
пилова
гнучкий шланг
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора8 Агод
Час роботи45 хв
Час зарядки5 год
Індикатор рівня заряду
Зарядка від USB
Інше
Рівень шуму75 дБ
Габарити (ВхШхГ)29.6x5.65х5.65 см
Вага0.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Не жалкую про покупку, товар дійсно коштує свої крошей
20 грудня 2024, 06:42 #
Переваги:Якісний корпус, легко вставляти насадки, легко чистити, сила всмоктування відмінна. Купував, щоб видувати пил з корпуса ПК і дідразу його всмоктувати пилососом, аналога цьому пилососу щоб дув немає.

Недоліки:заряджається більше 3 годин з моєю потожною зарядкою для смартфона, гадав що буде швидше

Коментар:Цей пилосос якісний, до цього був в двічі дешевший іншого відомого бренда і вже після трьох заряджань не працює

Автор:Олег Фадеев

від 1 939  до 5 513 грн.
Автомобільний пилосос Baseus A3 Car Vacuum Cleaner (CRXCQA3-0A) Tarnish
Touch (Дніпро)
2 389 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Baseus A3 lite Handy Vacuum Cleaner, 12000pa (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
2 519 грн.
← купити
Baseus Автомобільний пилосос Baseus CarVacuum Cleaner A3 Tarnish (CRXCQA3-0A)
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Пилосос ручний BASEUS A3 LP17002 Black (CRXCQA3-0A) CRXCQA3-0A
FOXTROT.UA (Київ)
3 739 грн.
← купити
Автопилосос Baseus A3 Car Vacuum Cleaner (CRXCQA3-0A) Tarnish Акція!
АЛЛО (Київ)
2 799 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Baseus A3 Car Dark Gray (CRXCQA3-0A) CRXCQA3-0A
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Автомобільний / ручний пилосос Baseus A3 Car Vacuum Cleaner Black (CRXCQA3-0A)
Redprice.sale (Львів)
5 453 грн.
← купити
Автомобільний пилосос BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner Black (CRXCQA3-0A) A3 Car Vacuum Cleaner Black (CRXCQA3-0A)
Denika.ua (Харків)
2 474 грн.
← купити
Ручний / автомобільний пилосос Baseus A3 Lite Black (VCAQ050001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Автомобільний пилосос Baseus A3 lite Handy Vacuum Cleaner (12000pa) Black VCAQ050001
Comtrading.ua (Київ)
2 042 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос BASEUS A3 Car Vacuum Cleaner у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія