шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники BASEUS Bowie P1

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники BASEUS Bowie P1 за ціною від 599 грн.
Відео 3Фото 14

Характеристики та опис BASEUS Bowie P1

Вхід зарядки: microUSB; Час роботи (музика) (год): 25; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 14; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; Конструкція: вкладиші
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
кріплення на шию
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка14 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників170 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)25 год
Вхід зарядкиmicroUSB
Інше
Магнітне кріплення
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 599  до 1 099 грн.
Baseus Bluetooth-гарнітура Baseus Bowie P1 Neckband Creamy White
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Baseus Bowie P1 Neckband Black
Soho.com.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Baseus Bowie P1 Black (NGPB000001)
AKS.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie P1 Half In-ear Neckband Wireless Earphones NGPB000102 Creamy-White
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie P1 Neckband Wireless Earphones A00025800113-Z1 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Baseus Bluetooth-гарнітура Baseus Bowie P1 Neckband Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Baseus Bowie P1 Neckband Creamy White
Soho.com.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie P1 Neckband Wireless Earphones Bluetooth 5.2, бездротові навушники з шийним обідком, 25 годин роботи,
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie P1 Neckband Wireless Earphones Bluetooth 5.2, бездротові навушники з шийним обідком, 25 годин роботи,
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie P1 Neckband Sport |портативна стерео гарнітура на шию, Bluetooth 5.2, до 25 годи
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Bowie P1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники BASEUS Bowie P1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники BASEUS Bowie P1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія