шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Circular Plastic A+C за ціною від 309 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис BASEUS Circular Plastic A+C

Габарити (мм): 48x25x25; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Габарити
48x25x25 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 309  до 696 грн.
Автомобільний Зарядний Пристрій 1USB+1Type-C Baseus Plastic 30W Black (CCALL-YS01)
Pocketstore.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Baseus Автомобільний адаптер для телефона Baseus USB Car Charger USB 3.0 + USB-C 30W Black (CCALL-YS01)
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Baseus CCALL-YS01
Mallprix.com (Київ)
413 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Circular Plastic USB, Type-C PD3.0, QC4.0, black (CCALL-YS01) CCALL-YS01
Brain.com.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Circular Plastic USB, Type-C PD3.0, QC4.0, black (CCALL-YS01) CCALL-YS01
Itbox.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BASEUS Usb 3.0 + USB-C 30w Black (CCALL-YS01) CCALL-YS01
FOXTROT.UA (Київ)
405 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+C 30W Black (CCALL-YS01) CCALL-YS01
Skay.ua (Одеса)
← купити
АЗП Baseus Circular Plastic 1USB + Type-C A PPS (5A) (CCALL-YS01) Black CCALL-YS01
Sota.store (Київ)
439 грн.
← купити
Baseus Circular Plastic USB, Type-C PD3.0, QC4.0 Black (CCALL-YS01) CircularPlasticUSB,Type-CPD3.0,QC4.0Black(CCALL-YS01)
COMFY.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Circular Plastic USB, Type-C PD3.0, QC4.0, black (CCALL-YS01) CCALL-YS01
Comtrading.ua (Київ)
696 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Circular Plastic A+C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Circular Plastic A+C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Circular Plastic A+C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія