шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники BASEUS Simu S1 Pro

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити навушники BASEUS Simu S1 Pro за ціною від 1849 грн.
Відео 10Фото 8

Характеристики та опис BASEUS Simu S1 Pro

Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 4; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.1; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.1
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса380 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)4 год
Час роботи (без шумозниження)6 год
Час роботи (з кейсом)24 год
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 849  до 2 440 грн.
Baseus Бездротові навушники Baseus SIMU ANC s1 Pro Black (NGS1P-0A)
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus SIMU ANC s1 Pro Black (NGS1P-0A)
Soho.com.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS Baseus S1 Pro NGS1P-03 Blue
MAUDAU (Київ)
2 399 грн.
← купити
Baseus SIMU ANC True Wireles Earphones S1 Pro Blue NGS1P-03
Kvshop.com.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Simu ANC True Wireles Earphones S1 Pro NGS1P-03 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS Baseus S1 Pro NGS1P-0A Tarnish
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Simu ANC True Wireles Earphones S1 Pro NGS1P-0A Tarnish
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Baseus Simu S1 Pro темно сині
Rozetka.ua (Київ)
2 440 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Simu S1 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники BASEUS Simu S1 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники BASEUS Simu S1 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія