шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Beats Powerbeats Pro 2

Ціни124Опис Відгуки  Обговорення1Корисне9
Купити навушники Beats Powerbeats Pro 2 за ціною від 8390 грн.
Відео 13Фото 10

Характеристики та опис Beats Powerbeats Pro 2

Вага (г): 9; Захист від вологи: IPX4; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 10; Датчик пульсу; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth; Тип підключення: бездротові
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Датчик пульсу
Голосовий асистентApple Siri
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)10 год
Час роботи (з кейсом)45 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1.5 години роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Вага9 г
Комплектаціясиліконові насадки 4 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  13500 грн.

від 8 390  до 23 086 грн.
Навушники TWS Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Hyper Purple (MX753)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 642 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Electric Orange (MX743) MX743
Gstore.com.ua (Прилуки)
11 329 грн.
← купити
Наушники Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Jet Black (MX723)
Showmuz.com (Львів)
9 799 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre PowerBeats Pro 2 (Hyper Purple) MJ-066479
Jabko.ua (Львів)
9 999 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Electric Orange (MX743)
Touch (Дніпро)
12 449 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Electric Orange (MX743)
Цифра (Київ)
10 499 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Hyper Purple (MX753)
Stls.store (Київ)
10 472 грн.
← купити
Навушники TWS Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Jet Black (MX723)
Redprice.sale (Львів)
12 934 грн.
← купити
Навушники TWS (повністю бездротові) Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Jet Black (MX723) Powerbeats Pro 2 Jet Black (MX723)
Denika.ua (Харків)
13 294 грн.
← купити
TWS Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 2 Electric Orange (MX743) MX743
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 077 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beats Powerbeats Pro 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Beats Powerbeats Pro 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Beats Powerbeats Pro 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія