шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Beats Solo4 Wireless

Ціни127Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8
Купити навушники Beats Solo4 Wireless за ціною від 5999 грн.
Відео 22Фото 9

Характеристики та опис Beats Solo4 Wireless

Вага (г): 217; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; AAC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; USB: USB-C; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: комбіновані; можливість складання
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
USB-C
Bluetooth v5.3
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)50 год
Швидка зарядка10 хвилин на 5 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага217 г
Комплектаціяфутляр
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 999  до 11 550 грн.
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 593 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4) MC2L4
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 629 грн.
← купити
Наушники BEATS BY DR. DRE SOLO 4 Cloud Pink (MUW33)(Поддержка официального приложения)
Showmuz.com (Львів)
5 999 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 (Black/Gold) MJ-065370
Jabko.ua (Львів)
7 399 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Megadom.net (Дніпро)
6 090 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold MC2L4
Evomusic.com.ua (Київ)
9 123 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Wireless Slate Blue (MUW43)
Цифра (Київ)
6 951 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Wireless Slate Blue (MUW43)
Stls.store (Київ)
7 015 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23) MUW23EE/A
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
7 600 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Denika.ua (Харків)
6 864 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) MUW43
Sota.store (Київ)
6 705 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Redprice.sale (Львів)
7 994 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 691 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 214 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4) MC2L4
Openshop.ua (Київ)
7 570 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33) MUW33
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 862 грн.
← купити
Навушники Beats Solo 4 Wireless Headphones Matte Black
Realphone.com.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Apple Beats Solo 4 Black (MUW23EEA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 099 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Wireless On-Ear Headphones Matte Gray (MG7J4)
Техно Їжак (Київ)
7 499 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Bluetooth 5.3 matte blue VSLUMUW43EE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 408 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 535 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Top-e.com.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Zhuk.ua (Київ)
7 098 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Easybay.com.ua (Київ)
7 682 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 757 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
MAUDAU (Київ)
7 703 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4) Навушники by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 777 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) NW59934
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 944 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Rozetka.ua (Київ)
9 526 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 373 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 568 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 763 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 826 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33) MUW33
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 389 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) MUW43
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 989 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4) MG7J4
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 139 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue MUW43
Evomusic.com.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black MUW23
Evomusic.com.ua (Київ)
8 121 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Цифра (Київ)
7 588 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Stls.store (Київ)
7 657 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Wireless Cloud Pink (MUW33)
Цифра (Київ)
8 763 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Wireless Cloud Pink (MUW33)
Stls.store (Київ)
8 842 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23) Solo 4 Matte Black (MUW23)
Denika.ua (Харків)
7 761 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33) Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Redprice.sale (Львів)
7 415 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Timesport.com.ua (Львів)
7 991 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Timesport.com.ua (Львів)
7 412 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 000 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 421 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Timesport.com.ua (Львів)
7 208 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 997 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 418 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23) MUW23
Openshop.ua (Київ)
7 616 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4) MG7J4
Openshop.ua (Київ)
7 082 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) MUW43
Openshop.ua (Київ)
6 935 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Saren.com.ua (Львів)
8 026 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Saren.com.ua (Львів)
7 444 грн.
← купити
Apple Beats Solo 4 синього кольору (MUW43EEA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Apple Beats Solo 4 рожевого кольору (MUW33EEA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 615 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 400 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 839 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 473 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Wireless On-Ear Headphones Cloud Pink (MUW33)
Техно Їжак (Київ)
9 399 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 986 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Bluetooth 5.3 matte black VSLUMUW23EE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Wireless On-Ear Headphones Slate Blue (MUW43)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Наушники с микрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 049 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Mobileplanet.ua (Одеса)
6 903 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Easybay.com.ua (Київ)
8 570 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Easybay.com.ua (Київ)
6 882 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Easybay.com.ua (Київ)
7 460 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 258 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 920 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 525 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Zhuk.ua (Київ)
7 832 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Redprice.sale (Львів)
9 398 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 404 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Timesport.com.ua (Львів)
9 395 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 401 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Wireless On-Ear Headphones Black/Gold (MC2L4)
Техно Їжак (Київ)
7 999 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Wireless On-Ear Headphones Matte Black (MUW23)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black Gold (MC2L4) MC2L4
Sota.store (Київ)
7 335 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4) MG7J4
Sota.store (Київ)
6 525 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Saren.com.ua (Львів)
9 433 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23) MUW23
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 775 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) MUW43
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 054 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4) MC2L4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 700 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
MAUDAU (Київ)
7 445 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
MAUDAU (Київ)
8 179 грн.
← купити
Навушники ігрові Beats by Dr. Dre Solo 4 бездротові чорно-золотисті (MC2L4)
MAUDAU (Київ)
10 057 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
MAUDAU (Київ)
7 361 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
MAUDAU (Київ)
7 990 грн.
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Matte Black (чорні) MUW23
MAUDAU (Київ)
8 712 грн.
← купити
Навушники бездротові ігрові Beats by Dr. Dre Solo 4 (MC2L4) чорно золотисті
MAUDAU (Київ)
9 531 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43) Гарнітура by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 577 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23) Гарнітура by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Kvshop.com.ua (Київ)
8 277 грн.
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4) Гарнітура by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33) Гарнітура by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Kvshop.com.ua (Київ)
9 677 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4) NW62993
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 537 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Rozetka.ua (Київ)
9 287 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
9 815 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Rozetka.ua (Київ)
11 550 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black & Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Metallic Pink (MDWJ4)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
9 693 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Rozetka.ua (Київ)
8 924 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue
Rozetka.ua (Київ)
8 168 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Rozetka.ua (Київ)
9 236 грн.
← купити
Навушники бездротові ігрові Beats by Dr. Dre Solo 4 (MC2L4) чорно золотисті
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Beats Solo 4 Matte Black (чорні) MUW23
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Rozetka.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Навушники бездротові Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Навушники бездротові Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Rozetka.ua (Київ)
8 639 грн.
← купити
Навушники бездротові Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Rozetka.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Rozetka.ua (Київ)
8 114 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Rozetka.ua (Київ)
9 067 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Rozetka.ua (Київ)
8 876 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Slate Blue (MUW43)
Rozetka.ua (Київ)
8 012 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Black (MUW23)
Rozetka.ua (Київ)
8 290 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
10 009 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Matte Gray (MG7J4)
Rozetka.ua (Київ)
8 182 грн.
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Cloud Pink (MUW33)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Beats by Dr. Dre Solo 4 Black/Gold (MC2L4)
Rozetka.ua (Київ)
8 063 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beats Solo4 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Beats Solo4 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Beats Solo4 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія