шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Marshall Major V

Ціни287Опис Відгуки6Обговорення5Корисне14
Купити навушники Marshall Major V за ціною від 3599 грн.
Відео 16Фото 23

Характеристики та опис Marshall Major V

Вага (г): 186; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 100; AAC; LC3 (LE Audio); Auracast; Multipoint; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 103; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10
Рейтинг моделі: 5 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
33
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість103 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Multipoint
Auracast
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
AAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки3 год
Час роботи (музика)100 год
Швидка зарядка15 хвилин на 15 годин роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага186 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
3
Якщо бажаєте спробувати Marshall Major та їх звук, то це самий кращій варіант
12 листопада 2024, 14:23 #
Переваги:Дизайн, звук, софт, батарея

Недоліки:Це може бути тільки в мене, але при використанні більше 2 годин передавлюють вуха, через що може бути дискомфортно

Коментар:Гарні навушники, сподобався дизайн та матеріали, набагато краще ніж у попереднього покоління Major IV, мякі амбушури, на голові сидять приємно, але при активному спорті можуть злетіти з голови. Стосовно звуку дуже сподобалися, нижні та високі частоти з запасом, слухаю переважно рок, інструментал.

Автор:Alex Gudimov

хороша модель, сподобалося
12 грудня 2024, 11:52 #
Переваги:Відмінна якість звуку з насиченими басами.
Стильний і преміум дизайн.
Зручність використання, довга автономність.
Хороша шумоізоляція.
Надійні і міцні.

Недоліки:Трохи важкуваті для тривалого носіння.
Ціна

Коментар:Купив ці навушники після того, як почув їх у магазині, і не шкодую ані секунди. Вони зручні, добре сидять на голові і не тиснуть навіть після тривалого прослуховування. Звук вражає насичений, з глибокими басами і чіткими високими нотами. Особливо приємно, що при такій якості звуку навушники не втрачають чіткість навіть на високих рівнях гучності.
Плюс, вони дуже стильні класичний дизайн Marshall з металевими елементами і логотипом виглядає просто чудово. Батарея тримає довго, а зручне управління на чашах дозволяє швидко змінювати гучність або відповідати на дзвінки. Єдиний момент вони трохи важчі, ніж я очікував, але з часом до цього звикаєш. В загальному, це чудові навушники, які поєднують стиль, комфорт і відмінну якість звуку.

Автор:Олег  пользуюсь Marshall Major V більше року

Кращі навушники якими користувалась
11 грудня 2025, 16:19 #
Переваги:Виглядають стильно
Відчуваються надійно і не віддають "дешманом"
Є бездротова зарядка
Якість звуку мене влаштовує, але я не меломан
Тримає заряд довго, заряджається швидко

Недоліки:Як часто зазначають - вуха трохи втомлюються, якщо довго носити, але не критично

Коментар:Культові навушники, які використовую зазвичай для роботи, а також у парі з Nintendo Switch або ps5 для ігор.
Пристрій влаштовує абсолютно на всі 100% за всіма можливими параметрами.
Як виявилося, кнопка увімкнення працює як джойстик (можна рухати в різні сторони щоб змінювати гучність чи перемикати пісні), можливо хтось як і я помітить це лише через кілька днів, тепер будете знати раніше :)

Автор:Марія Костенко  пользуюсь Marshall Major V кілька місяців

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Насколько 4 Читать...
PriceHub AI7 лютого 2026, 09:43
Навушники Marshall Major V (версія 5) мають кілька суттєвих покращень у порівнянні з версією IV. По-перше, Major V підтримують Bluetooth 5.3, що забезпечує кращу стабільність з'єднання та швидкість передачі даних. По-друге, у новій версії реалізовано підтримку кодека LC3, що покращує якість звуку при бездротовому прослуховуванні. Також Major V мають значно кращу автономність — до 100 годин роботи, в той час як Major IV пропонували менше. Користувачі відзначають, що нова модель має зручніше управління через фірмовий додаток, що дозволяє налаштовувати звук і функції кнопок. Однак, як і у попередника, у Major V відсутнє активне шумозаглушення, що може бути недоліком для деяких користувачів.
[Відповідь базується на порівнянні характеристик навушників Marshall Major V та IV, зокрема на покращеннях у Bluetooth, якості звуку, автономності та управлінні. Інформація отримана з експертних та користувацьких відгуків на E-Katalog, де зазначено, що Major V має кращі технічні характеристики та функціональність.]
від 3 599  до 8 399 грн.
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 238 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Portativ.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Marshall Накладні навушники Marshall Major V Brown (1006834)
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Накладні навушники Marshall Major V Black (1006832)
Soho.com.ua (Київ)
4 159 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Gstore.com.ua (Прилуки)
4 199 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V (1006832) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (UA) 1006832 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
5 999 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Наушники Marshall Major V Midnight Blue Original (Поддержка официального приложения)(1008144)
Showmuz.com (Львів)
4 099 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth (Black) 1006832
Jabko.ua (Львів)
4 299 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Touch (Дніпро)
5 489 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Major V Brown (1006834)
Megadom.net (Дніпро)
4 100 грн.
← купити
Marshall Major V Cream 1006833
Evomusic.com.ua (Київ)
4 895 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
5 200 грн.
← купити
Навушники накладні бездротові Marshall Major V Brown
Tendo.com.ua (Київ)
4 164 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Redprice.sale (Львів)
5 303 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144) Major V Midnight Blue (1008144)
Denika.ua (Харків)
4 249 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 952 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Openshop.ua (Київ)
4 200 грн.
← купити
Marshall Marshall Major V Black
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) UA 1006832
Sota.store (Київ)
6 594 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V - Black (1006832)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Brown (1006834)
TEHNOS.UA (Київ)
4 217 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (OpenBox) (1006834)
Техно Їжак (Київ)
3 599 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Lanota.com.ua (Львів)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Realphone.com.ua (Київ)
3 949 грн.
← купити
Гарнітура Marshall Major V (1006832) Black 1006832
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
7 094 грн.
← купити
Marshall Major V Cream - Бездротові накладні навушники
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 334 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 084 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
icom.net.ua (Київ)
6 465 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Mobicase.net (Київ)
4 069 грн.
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 026 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Cream Bluetooth 5.3 creamy VSLU228158
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 149 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Allbattery.ua (Харків)
6 499 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V BT (Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Zhuk.ua (Київ)
4 189 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) Bluetooth
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
6 474 грн.
← купити
Marshall Major V Brown (1006834)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Наушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Game-shop.com.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Pulsepad.com.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Cream (1006833)
Tehnomart.com (Київ)
3 863 грн.
← купити
Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 586 грн.
← купити
Marshall Major V Cream (1006833) MajorVCream(1006833)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) (Asian Version)
MAUDAU (Київ)
5 021 грн.
← купити
Marshall Major V Cream (1006833) Навушники Major V Cream (1006833)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 477 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832) NW57895
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 017 грн.
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 876 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 118 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Marshall Накладні навушники Marshall Major V Cream (1006833)
MTA.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Marshall Накладні навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Marshall Накладні навушники Marshall Major V Black (1006832)
MTA.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Soho.com.ua (Київ)
4 369 грн.
← купити
Накладні навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Soho.com.ua (Київ)
4 219 грн.
← купити
Накладні навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Soho.com.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники Marshall Major V (1006834) Brown
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V (1006833) Cream
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (UA) 1006834 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (UA) 1006833 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (UA) 1008144 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Babuy.com.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black 1006832
ispot.com.ua (Рівне)
4 999 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown 1006834
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue 1008144
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth (Brown) 1006834
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth (Cream) 1006833
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth (Midnight Blue) 1008144
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Touch (Дніпро)
4 169 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Touch (Дніпро)
4 259 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура MARSHALL Headphones Major V Black (1006832) 1006832
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура MARSHALL Headphones Major V Cream (1006833) 1006833
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура MARSHALL Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Major V Cream (1006833)
Megadom.net (Дніпро)
3 880 грн.
← купити
Marshall Major V Black 1006832
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Brown 1006834
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Redprice.sale (Львів)
4 949 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 309 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 955 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Saren.com.ua (Львів)
5 188 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Saren.com.ua (Львів)
4 956 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) Major V Brown (1006834)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833) Major V Cream (1006833)
Denika.ua (Харків)
4 074 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Redprice.sale (Львів)
4 416 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Redprice.sale (Львів)
4 367 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Timesport.com.ua (Львів)
4 946 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Timesport.com.ua (Львів)
4 364 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Timesport.com.ua (Львів)
5 300 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 422 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 373 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 399 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Timesport.com.ua (Львів)
4 413 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832) Major V Black (1006832)
Denika.ua (Харків)
4 346 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 797 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 306 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 419 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 370 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Openshop.ua (Київ)
4 457 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Openshop.ua (Київ)
4 102 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) UA 1006834
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V - Cream (1006833)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Saren.com.ua (Львів)
4 436 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Saren.com.ua (Львів)
4 388 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Saren.com.ua (Львів)
5 174 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Техно Їжак (Київ)
4 599 грн.
← купити
Гарнітура Marshall Major V (1006834) Brown 1006834
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Marshall Major V (1006833) Cream 1006833
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V темно-синій
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 202 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 009 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 909 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 306 грн.
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Bluetooth Cream
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Bluetooth 5.3 blue VGPZ230477
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 052 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Black Bluetooth 5.3 black VSLU226378
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 050 грн.
← купити
Marshall Major V Black (1006832)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 616 грн.
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Brown (1006834) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Наушники с микрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 360 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (Discont) (1006832)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Навушники Marshall Major V BT Brown
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V BT Cream
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Midnight Blue
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Redprice.sale (Львів)
5 794 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Zhuk.ua (Київ)
4 172 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Zhuk.ua (Київ)
4 122 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Zhuk.ua (Київ)
4 851 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 036 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 683 грн.
← купити
Marshall Major V Black (1006832)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Midnight Black (1006832) 1006832
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники Marshall Major V Black UA (1006832)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown UA (1006834)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Sota.store (Київ)
4 120 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Sota.store (Київ)
4 040 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) 1008144
Sota.store (Київ)
4 230 грн.
← купити
Наушники Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Game-shop.com.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Наушники Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Brown (1006834)
Pulsepad.com.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 485 грн.
← купити
Marshall Major V Cream (1006833) 1006833
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 132 грн.
← купити
Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 489 грн.
← купити
Marshall Major V Black MajorVBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Brown (1006834) MajorVBrown(1006834)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Marshall Major V Midnight Blue (1008144) MajorVMidnightBlue(1008144)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V (1006832)
MAUDAU (Київ)
5 261 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Brown накладні коричневі (1006834)
MAUDAU (Київ)
5 381 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V бежеві (1006833)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth Black (1006832)
MAUDAU (Київ)
6 669 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
MAUDAU (Київ)
4 475 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
MAUDAU (Київ)
4 330 грн.
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V (1006832)
MAUDAU (Київ)
5 743 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Marshall Major V (1006834) Brown (коричневі)
MAUDAU (Київ)
7 882 грн.
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V бежеві (1006833)
MAUDAU (Київ)
5 151 грн.
← купити
Marshall Major V Black (1006832) Гарнітура Major V Black (1006832)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Marshall Major V Brown (1006834) 1006834
Kvshop.com.ua (Київ)
4 677 грн.
← купити
Marshall Major V Midnight Blue (1008144) Навушники Major V Midnight Blue (1008144)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 277 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) NW61747
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 221 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833) NW63251
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834) 2427860562
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) TU-1006833
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 640 грн.
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
4 898 грн.
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
5 295 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue Original (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект навушники Marshall Major V Midnight Blue Original + Кейс (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
5 994 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
4 577 грн.
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Marshall Major V Black 5
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833) [127073]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) [107220]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834) [119821]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144) [145781]
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth-навушники Marshall Major V, 100 годин відтворення - Black
Rozetka.ua (Київ)
7 950 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
4 190 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
6 949 грн.
← купити
Bluetooth Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
7 013 грн.
← купити
Bluetooth Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
4 762 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
4 532 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
7 479 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
5 147 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
4 930 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
7 122 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V 5 Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Headphones Major V Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Headphones Major V 5 - Black Чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Bluetooth бездротові з мікрофоном MAJOR V5 Чорний (1015-996-00)
Rozetka.ua (Київ)
4 400 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) Marshall 1006832 971283
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Cream накладні шкіряні Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Original 106Дб беспроводна зарядка
Rozetka.ua (Київ)
6 595 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Original шкіряні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Marshall Major V (1006834) Brown (коричневі)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Marshall Major V бежеві (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
4 719 грн.
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
4 439 грн.
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Headphones Major V Brown (1006834) Коричневі
Rozetka.ua (Київ)
6 195 грн.
← купити
Навушники накладні Bluetooth Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
5 016 грн.
← купити
Навушники бездротові Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
5 333 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
5 410 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) (Asian Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V 5 Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
4 700 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Rozetka.ua (Київ)
4 600 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Midnight Blue (1008144)
Rozetka.ua (Київ)
6 196 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Cream (1006833)
Rozetka.ua (Київ)
6 141 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832)
Rozetka.ua (Київ)
5 867 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Major V, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Marshall Major V. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Marshall Major V у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія