шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Marshall Major V

Ціни296Опис Відгуки6Обговорення5Корисне14
Купити навушники Marshall Major V за ціною від 3599 грн.
Відео 16Фото 23

Характеристики та опис Marshall Major V

Вага (г): 186; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 100; AAC; LC3 (LE Audio); Auracast; Multipoint; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 103; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10
Рейтинг моделі: 5 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
33
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість103 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Multipoint
Auracast
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
AAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки3 год
Час роботи (музика)100 год
Швидка зарядка15 хвилин на 15 годин роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага186 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
3
Якщо бажаєте спробувати Marshall Major та їх звук, то це самий кращій варіант
12 листопада 2024, 14:23 #
Переваги:Дизайн, звук, софт, батарея

Недоліки:Це може бути тільки в мене, але при використанні більше 2 годин передавлюють вуха, через що може бути дискомфортно

Коментар:Гарні навушники, сподобався дизайн та матеріали, набагато краще ніж у попереднього покоління Major IV, мякі амбушури, на голові сидять приємно, але при активному спорті можуть злетіти з голови. Стосовно звуку дуже сподобалися, нижні та високі частоти з запасом, слухаю переважно рок, інструментал.

Автор:Alex Gudimov

хороша модель, сподобалося
12 грудня 2024, 11:52 #
Переваги:Відмінна якість звуку з насиченими басами.
Стильний і преміум дизайн.
Зручність використання, довга автономність.
Хороша шумоізоляція.
Надійні і міцні.

Недоліки:Трохи важкуваті для тривалого носіння.
Ціна

Коментар:Купив ці навушники після того, як почув їх у магазині, і не шкодую ані секунди. Вони зручні, добре сидять на голові і не тиснуть навіть після тривалого прослуховування. Звук вражає насичений, з глибокими басами і чіткими високими нотами. Особливо приємно, що при такій якості звуку навушники не втрачають чіткість навіть на високих рівнях гучності.
Плюс, вони дуже стильні класичний дизайн Marshall з металевими елементами і логотипом виглядає просто чудово. Батарея тримає довго, а зручне управління на чашах дозволяє швидко змінювати гучність або відповідати на дзвінки. Єдиний момент вони трохи важчі, ніж я очікував, але з часом до цього звикаєш. В загальному, це чудові навушники, які поєднують стиль, комфорт і відмінну якість звуку.

Автор:Олег  пользуюсь Marshall Major V більше року

Кращі навушники якими користувалась
11 грудня 2025, 16:19 #
Переваги:Виглядають стильно
Відчуваються надійно і не віддають "дешманом"
Є бездротова зарядка
Якість звуку мене влаштовує, але я не меломан
Тримає заряд довго, заряджається швидко

Недоліки:Як часто зазначають - вуха трохи втомлюються, якщо довго носити, але не критично

Коментар:Культові навушники, які використовую зазвичай для роботи, а також у парі з Nintendo Switch або ps5 для ігор.
Пристрій влаштовує абсолютно на всі 100% за всіма можливими параметрами.
Як виявилося, кнопка увімкнення працює як джойстик (можна рухати в різні сторони щоб змінювати гучність чи перемикати пісні), можливо хтось як і я помітить це лише через кілька днів, тепер будете знати раніше :)

Автор:Марія Костенко  пользуюсь Marshall Major V кілька місяців

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Насколько 4 Читать...
PriceHub AI7 лютого 2026, 09:43
Навушники Marshall Major V (версія 5) мають кілька суттєвих покращень у порівнянні з версією IV. По-перше, Major V підтримують Bluetooth 5.3, що забезпечує кращу стабільність з'єднання та швидкість передачі даних. По-друге, у новій версії реалізовано підтримку кодека LC3, що покращує якість звуку при бездротовому прослуховуванні. Також Major V мають значно кращу автономність — до 100 годин роботи, в той час як Major IV пропонували менше. Користувачі відзначають, що нова модель має зручніше управління через фірмовий додаток, що дозволяє налаштовувати звук і функції кнопок. Однак, як і у попередника, у Major V відсутнє активне шумозаглушення, що може бути недоліком для деяких користувачів.
[Відповідь базується на порівнянні характеристик навушників Marshall Major V та IV, зокрема на покращеннях у Bluetooth, якості звуку, автономності та управлінні. Інформація отримана з експертних та користувацьких відгуків на E-Katalog, де зазначено, що Major V має кращі технічні характеристики та функціональність.]
від 3 599  до 8 399 грн.
Навушники з мікрофоном Marshall Major V Brown (1006834)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 238 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Portativ.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Marshall Накладні навушники Marshall Major V Brown (1006834)
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Накладні навушники Marshall Major V Black (1006832)
Soho.com.ua (Київ)
4 159 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832) 1006832
Gstore.com.ua (Прилуки)
4 199 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V (1006832) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Marshall Major V Black (UA) 1006832 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
5 999 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Black (1006832)
Babuy.com.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Наушники Marshall Major V Midnight Blue Original (Поддержка официального приложения)(1008144)
Showmuz.com (Львів)
4 099 грн.
← купити
Навушники Marshall Major V Bluetooth (Black) 1006832
Jabko.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Major V, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Marshall Major V. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Marshall Major V у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія