шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Benson BN-298 за ціною від 1989 грн.

Характеристики та опис Benson BN-298

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; використання в духовці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 3.2; Макс. об'єм (л): 1.5; Мін. об' Макс. розмір (см): 22; Мін. розмір (см): 16
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
16 см
20 см
22 см
Об'єм
1.5 л
2.2 л
3.2 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
використання в духовці
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2600 грн.

від 1 989  до 2 541 грн.
Кухонний набір кастрюль Benson BN-298 з литого алюмінію та мармуровим антипригарним покриттям об'ємом 1.5/2.2/3.2 л.
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Кухонний набір каструль з кришками Benson BN-298 із литого алюмінію та мармуровим антипригарним покриттям об'ємом 1.5/2.2/3.
Rozetka.ua (Київ)
2 041 грн.
← купити
Benson BN-298 – набір чорних каструль з литого алюмінію з мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 989 грн.
← купити
Набір каструль з кришкою Benson BN-298 6пр
Rozetka.ua (Київ)
2 541 грн.
← купити
Кухонний набір каструль Benson BN-298 литий алюміній мармурове покриття 1.5л 2.2л 3.2л
Rozetka.ua (Київ)
2 126 грн.
← купити
Кухонний набір каструль із кришками Benson BN-298 з литого алюмінію та мраморним антипригарним покриттям об'ємом 1.5/2.2/3.2
Rozetka.ua (Київ)
1 990 грн.
← купити
Набір каструль із кришкою 6 предметів 1.5/2.2/3.2 л. Benson BN-298 з литого алюмінію та мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-298, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Benson BN-298. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Benson BN-298 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія