шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити сковорода Benson BN-311 за ціною від 722 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-311

Комплектація: Країна походження бренду: Німеччина; механізм знімних ручок; носик для зливу; рифлене дно; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: литий алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: гриль
Колір
Тип
гриль
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
носик для зливу
механізм знімних ручок
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  1100 грн.

Ссылка на официальный сайт Benson BN-311
від 722  до 1 125 грн.
Сковорода гриль BN-311
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Сковорода-гриль зі знімною ручкою та антипригарним мармуровим покриттям Benson BN-311 28 см
Rozetka.ua (Київ)
864 грн.
← купити
Сковорода-Гриль Benson 28 см мармурове покриття зі знімною ручкою (BN-311)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Сковорода гриль Benson BN-311 (28см)
Rozetka.ua (Київ)
941 грн.
← купити
Сковорода гриль Benson BN-311 з антипригарним покриттям 28 см
Rozetka.ua (Київ)
784 грн.
← купити
Сковорода гриль Benson 28 x 28 см з мармуровим антипригарним покриттям зі знімною ручкою (BN-311)
Rozetka.ua (Київ)
840 грн.
← купити
Сковорода-гриль Benson BN-311 28x28 см, антипригарне мармурове покриття, літій алюміній, знімна ручка
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Сковорода гриль Benson BN-311 двошарове антипригарне мармурове покриття 28см
Rozetka.ua (Київ)
996 грн.
← купити
Сковорода-гриль Benson BN-311 28x28 см, антипригарне мраморне покриття, літій алюміній, знімна ручка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода гриль Benson BN-311 28 см квадратна з антипригарним мармуровим покриттям індукційна зі знімною ручкою для всіх тип
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-311, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Benson BN-311. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Benson BN-311 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія